'10 YIL SIFIR FAİZ' KAMPANYASINDA SON GÜNLER

'10 yıl sıfır faiz' kampanyasında son günler

Pekdemir İnşaat’ın Evimiz Kocaeli projesinde başlattığı tarihi fırsat kampanyasında son günler yaşanıyor. Kocaeli’de daha önce yapılmamış, tüketiciye büyük avantaj sağlayan “10 Yıl Sıfır Faiz” sloganıyla başlatılan kampanyada ödemeler 6 ya da 10 yılda sıfır faizle yapılıyor

Evimiz Kocaeli’deki yaşamın bir parçası olmak isteyenleri, kira öder gibi ev sahibi yapabilecek bu çok özel ödeme modelinden yararlanmak için acele etmek gerekiyor.

Pekdemir İnşaat’ın inanması güç ödeme planında, konuta bugün ödediğiniz fiyat ile 10 yılın sonunda ödediğiniz fiyat aynı olacak, üstelik yeni evinize hemen taşınabilecek ve bu kusursuz yaşamın bir parçası olabileceksiniz.

936 konutluk Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesinde bu çok özel fırsattan yararlanmak için son gün 23 Mart.

 

TARİHİ FIRSAT KAMPANYASI

Bu yıl 72’inci yaşını kutlayan, Türkiye’nin en köklü, Kocaeli’nin en saygın inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat’ın Evimiz Kocaeli projesinde başlattığı tarihi fırsat kampanyasında son günlere girildi. Tüm sosyal donatıları ile birlikte yaşamın başladığı Evimiz Kocaeli’de, ev sahibi olmak isteyenlere çok büyük avantaj sağlayan bu ödeme modeli ile 6 ya da 10 yılda sıfır faiz ödeniyor. Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesinde başlatılan kış kampanyasından yararlanmak için acele etmek gerekiyor. Kampanya son günü 23 Mart. Pekdemir kalite ve güvencesiyle, Kocaeli’nin yükselen yıldızı Başiskele’de hayata geçirilen projede yaşam başladı. 936 konutluk Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi, aileler için keyifli bir yaşam alanı, yatırımcılar için önemli kazanç fırsatı sunuyor.

 

 

GÖRKEMLİ PROJE

“10 Yıl Sıfır Faiz” sloganlı kampanyada, ev sahibi olmak isteyenler, seçtikleri ödeme modeline göre 6 ya da 10 yıl boyunca hiç faiz ödemeyecekler, üstelik yeni evlerine hemen taşınabilecekler. Ev sahibi olmak isteyenlere büyük bir kolaylık sağlayan bu fırsat sayesinde evinize hemen taşınıp, kredilerinizi kira öder gibi üstelik sıfır faizle ödemeye başlayacaksınız. Yüzde 30 peşinat ödemesi yapanlar için 6 yıl sıfır faiz, yüzde 50 peşinat vermek isteyenler için de 10 yıl sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Böylece ev sahibi olmak isteyenler, Evimiz Kocaeli gibi Pekdemir kalite ve güvenini ekonomik koşullarda sunan bu benzersiz projede, ev sahibi olma fırsatı yakalayabilecekler. 936 konutluk bu görkemli projede ev sahibi olarak, Evimiz Kocaeli’nin sunduğu mutlu, konforlu ve güvenli yaşamın bir parçası olacaklar.

 

KAT KAT DEĞERLENİYOR

Kocaeli’de ilk defa yapılan bu iddialı kampanyada, ev bedelinin yarısını peşinat olarak verdiğinizde kalan kısmı için 10 yıl sıfır faiz fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Örneğin 216.000 TL değerinde 3+1 bir dairede 108.000 TL peşinat verdiğinizde, kalan 108.000 TL için 10 yılda 900 TL gibi çok cazip, o dairenin kira bedeli kadar bir taksit ödüyorsunuz, 10 yıl sonra da o daireye 216.000 TL ödemiş oluyorsunuz yani hiç faiz maliyeti ödemiyorsunuz ve üstelik daireniz her geçen gün kat kat değerleniyor.

Daha az peşinatı olanlar için de yüzde 30 peşinat verdikleri takdirde 6 yıl sıfır faiz fırsatı da sunuluyor. Pekdemir kalitesine sahip bir konuta ve yaşam alanına sahip olmak isteyenlerin önünde kaçırılmayacak bir fırsat var.

 

 

Pekdemir’in gücü ile üretilen 6 ve 10 yıl sıfır faizli kredi modeli yatırımcılar için de müthiş bir fırsat sunuyor. Ev sahibi olanlar, isterlerse evlerine hemen taşınabiliyor, isterlerse kiraya vererek gelir elde etmeye, ödemelerinin bir bölümünü kira geliriyle karşılamaya başlıyorlar.

Sadece ev sahibi olmak değil, güvenlikli ve kusursuz bir yaşamın parçası olmak için her türlü sosyal donatının düşünüldüğü projede fitness salonu, market, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, basketbol sahaları da bulunmaktadır. Sosyal tesis alanı içerisinde bulunan site restoranı Evimiz Keyif de site sakinlerine hizmet vermeye başladı, eve servis hizmeti de sunan restoran da damak tadınıza uygun her türlü seçeneği bulmak mümkün.

Zamanında teslim politikasına büyük önem veren Pekdemir İnşaat, söz verdiği gibi tam gününde, 1 gün bile gecikmeden 1 Temmuz 2015 tarihinde projeyi tamamladı ve konut sahiplerine teslim etti.

 

 

ÖRNEK ÖDEME MODELLERİ

10 YIL SIFIR FAİZ

FİYAT

PEŞİNAT (%50)

KREDİ (%50)

120 AY SABİT TAKSİT

10 YIL SONUNDA TOPLAM ÖDENEN

216.000 TL

108.000 TL

108.000 TL

900 TL

216.000 TL

 

6 YIL SIFIR FAİZ

FİYAT

PEŞİNAT (%30)

KREDİ (%70)

72 AY SABİT TAKSİT

10 YIL SONUNDA TOPLAM ÖDENEN

216.000 TL

64.800 TL

151.200 TL

2.100 TL

216.000 TL

 

 

Pekdemir kalite ve güvencesi ile geliştirilen Evimiz Kocaeli

Pekdemir’in 70 yılı aşan kalite ve güveniyle geliştirilen Evimiz Kocaeli’de 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan, 91 metrekare ile 193 metrekare arası büyüklüklere sahip, altı farklı tipte daire bulunuyor.

Şehir merkezine sadece yedi dakikalık mesafede, şehre çok yakın ama kentin gürültü ve karmaşasından uzak bir lokasyonda, Kocaeli’nin yükselen yıldızı Başiskele’de hayata geçen projenin yüzde 75’i yeşil alana ayrılmış durumda.

122 bin 500 metrekarelik alan üzerinde, tamamı dört katlı bloklardan oluşan proje, estetik mimarisiyle de dikkat çekiyor.

Yaşamı keyifli hale getirecek her türlü sosyal donatının düşünüldüğü projede; dinlenme alanları, toplantı salonları, fitness salonu, evlere servis hizmeti de bulunan market, site restoranı, çocuk kulübü ve uzman pedagoglar danışmanlığında her yaş grubuna uygun olarak farklı tasarlanmış çocuk oyun alanlarının bulunduğu büyük bir sosyal tesis yer alıyor.

2 bin metrekarelik dev bir göletin de içinde bulunduğu yürüyüş parkurları, rekreasyon alanları, iki adet basketbol sahası, görkemli bahçe ve çevre düzenlemesi de Pekdemir bütünleşik kalite anlayışının birer ürünü. 7x24 kameralı güvenlik sistemine sahip projede, profesyonel bir site yönetimi işbaşında.

 

EVİMİZ KOCAELİ’ne Ulaşmak İçin

Adres     : Mahmutpaşa Mah. Karamürsel Cad. No: 337 Başiskele, Kocaeli

Telefon  : 0262 323 70 00

Web      : www.evimizkocaeli.com

1992 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER