A. ESAT URAL’I BU FLAŞ BELLEKLE TEHDİT EDİYORLAR

A. Esat Ural’ı bu flaş bellekle tehdit ediyorlar

Gebze Belediyesi iştiraki olan Marmara Uzmanlar A.Ş. Müdürü A.Esat Ural ile ilgili olarak şok iddiada bulunuldu

Şirkette çalışanların gönderdiği mektupta A. Esat Ural ile baldızı arasında olan yazışmaların bir flaş bellekte olduğu ve bu flaş belleği elinde bulunduranların Esat Ural’ın bunları açıklamakla tehdit ettikleri ileri sürüldü.

İşte gelen mektupta Marmara Uzmanlar ve müdürü A.Esat Ural hakkındakiler; “Gebze halkına, sivil toplum kuruluşlarına, devlet büyüklerine, Gebze’de söz hakkı olan siyasi partililere sesleniyoruz.

A. Esat Ural, baldızıyla ne gibi bir ilişki yaşadı ki buna tuzak kuran çete elemanları 3 yıl içinde adeta Marmara Uzmanları soyup soğana çeviriyorlar. Halen daha devam ediyorlar.

1-Sefa Aydın bu bahsi geçen flaş belleği kiminle kopyalayıp komplo kurmuştur ki Marmara Uzmanlar personele 4 ay gecikmeli 5 taksitle maaş öderken Sefa Aydın 4-5 yıl çalışmakla 400-500 bin TL’lik Osman Ural’la ortak tabela şirketi kurmuşlar ve halen bu şirketten kara para aktarmaya devam ediyorlar.

Diğer bir suç örgütü üyesi olanlardan bir tanesi Barış Bozkurt şuanda Esat Ural’a ait flaş belliği hangi gazeteciye para karşılığı vermek istediğini açıklasın.

A. Esat Ural bu örgüt üyelerini ve suç makinesi olan bu çeteleri Marmara Uzmanlar’da her birini adeta nasıl kolladığını açık belli ediyorlar bu ekibin ayrılmış olanlara halen daha kara para kazandırarak çalışanları yetki makam mevki vererek ödüllendirmiş olduğunun biliyoruz.

 Şimdi şunu sormak istiyoruz Marmara Uzmanlar adı altında A. Esat Ural’ın kurmuş olduğu suç örgütünün faaliyetleri olan yalancılık, dolandırıcılık, evrakta sahtecilik, arsızlık, hırsızlık, hukuksuzluk, düzenbazlık, cambazlıklarını daha ne kadar yürütecek?

Ey Adnan Köşker ya siz Gebze halkını kandırarak Gebze’yi zindana çevirip halka aydınlık gösteriyorsunuz.

Ya da sizin atamış olduğunuz A.Esat Ural size bir bir anlattığı yalan masalıyla kahramanlığını ilan edişine sizi nasıl ikna ediyor merak ediyoruz.

Bu flaş bellekte ne yazışmalar olduğunu kiminle yazışıyorsunuz?

Bu iddialara cevap verebilir misin A. Esat Ural?

A.Esat Ural bilindiği gibi 2009 yerel seçimler sonrası Gebze belediye başkanı değişim nedeniyle belediyenin kuruluşu olan Marmara Uzmanlar’da da büyük bir değişim yaşandı. 2009 yılında Adnan Köşker belediye başkanlığını kazanınca adeta Marmara Uzmanlar’a davul zurna eşliğinde şirketin başına A.Esat Ural atama yapılarak getirilmiştir.

Çafçaflı dönemlerde bu tarihten sonra başlamıştır. A.Esat Ural bu tarihte kendine has kadrosunu Yalova’dan getirerek Gebze halkına adeta şov yaparak göreve başlamıştır.

A.Esat Ural’ı fikirleri kirli ve bozuk olduğundan kendi adına Marmara Uzmanlara adeta bir suç örgütü kurarak hırsızlık, haksızlık, yolsuzluk, vurgunculuk, bozgunculuk sistemiyle çalışmaya devam kararı almıştır.

Ancak cemaatin devletimize kurmuş olduğu kumpasların aynısını Esat Ural eski çalışanlara kurmuştur. Bu kumpaslar dâhilinde kimisini işinden kimisini ekmeğinden kimisini tazminat haklarından vazgeçirerek işten uzaklaştırmıştır.

A.Esat Ural’ın kirli işler içerisine girmesini erken fark eden siyasiler siyasetten men edildiler. Sivil toplum kuruluşları adeta A.Esat Ural’ın şakşakçılığını yapmayanı adeta toplum içine çıkamaz hale getirdiler.

Farkında olan gazeteciler işlerinden kovuldular.

O dönem cemaatin abisi A.Esat Ural’a biat edenler nemalanmaya başladılar.

Fakat Esat Ural şunu unutmuş olacak ki nasıl yaşarsan öyle de ölürsün cümlesini adeta kendi kurmuş olduğu suç örgütü A.Esat Ural büyük bir tuzak içine çekmişlerdir.

Çete kendi içinde kumpas kurarak A.Esat’ın baldızıyla olan ilişkisini örgüt çalışanları tarafından kumpas kurarak bir flaş belleğe aktarıp adeta A.Esat Ural’a şantaj yaparak suç makinesi haline getirdiler.

Bu çeteler kendi aralarına çıkar kavgası dövüşünce flaş belleği A.Esat Ural’a karşı koz kullanıyorlar.” 

4132 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER