ADAŞEN OTOMOTİV'DEN BÜYÜK KAMPANYA

Adaşen Otomotiv'den büyük kampanya

30 Nisan’a kadar SsangYong Adaşen Showroomu’nu ziyaret edip, test sürüşüne katılım gösterenler arasından bir talihliye 7 Mayıs tarihinde yapılacak çekilişte 1 adet Tivoli 1.6 Lımıted A/T hediye edilecek

Elif Serap GÜRKAN

Merhaba sevgili Bizim Kocaeli okuyucuları, bu haftaki konuk olduğumuz otomotiv markası, Kore'nin otomotiv endüstrisinde başı çeken üreticilerinden olan SsangYong markası oldu; Kocaeli'de Adaşen Otomotiv'in bayiliğini yürütmekte olduğu SsangYong'daki ziyaretim oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti, uzun yıllardır Otomotiv sektöründe üst düzey yöneticilik yapan Satış Müdürü Sayın Turgay Demirbaş ve ekibi beni oldukça sıcak ve samimi bir ortamda karşıladılar, özellikle ikramları ve sürprizleri harikaydı.

 

 

YENİLİKÇİ VE SAYGIN

Öncelikle belirtmeliyim ki; SsangYong markasının öne çıkan modeli olan, TİVOLİ ve de Pıck Up modeli KORANDO SPORT'u test sürüşünden inanılmaz bir keyif aldım. Sessiz motoru, sarsıntısız vites geçişleri, şehir tarzına uygun ve de iddialı kasası, kullanım kolaylığı ile konforuyla birleşerek gayet başarılı bir sürüş sağlamakta. Kore'nin otomotiv endüstrisinde başı çeken üreticilerden olan SsangYong, 1954 yılından bu yana, şirketin kalite mühendisliğinin mümkün kıldığı gelişmiş stil ve üstün performansıyla, kaza durumunda araçtaki tüm yolcuların korunmasını en üst düzeyde sağlayan gövde teknolojisi uygulamalarından dolayı, saygı uyandırmıştır.

 

MACERA HİÇ BU KADARÇEKİCİ OLMAMIŞTI

SsangYong'un ilk önden çekişli monokok şasiye sahip olan aracı  Korando, küresel SUV pazarında Kore'nin en uzun süredir bilinen otomobilidir. Sadece en iyisini hedefleyen SsangYong Motor, yüksek sürüş performansı sağlayan ve güçlü SUV ürün yelpazesine,  yeni üyesi kompakt model TİVOLİ'yle iddialı giriş yapmış gibi görünüyor. Kişiselleştirilmiş tasarım ve tarzı ile Crossover sınıfında oldukça rekabetçi bir ruh yansıtıyor, kompakt SUV sınıfının yeni üyesi TİVOLİ, stil ve performansı, dinamizmle birleştirerek farklılık isteyenler için iddialı bir araç tasarımında.

 

 

YOLCU GÜVENLİĞİ TİVOLİ İÇİN ÖNCELİK

TİVOLİ'de 4x2 ya da 4x4 1.6 benzinli ve 1.6 dizel motor  seçeneği bulunuyor. 128 beygir ve 160 nm tork üreten benzinli ile 115 beygir ve 300 nm tork üreten dizel düz ve otomatik şanzıman seçenekleriyle satışa sunuluyor. Yolcu güvenliği Tivoli için bir öncelik olup, çok fonksiyonlu ESP (Elektronik Denge Programı), Aktif Devrilme Koruması, Fren Kuvveti Asistanı, Yokuş Kalkış Desteği, ESS (Acil Stop Sinyali) ve lastik basıncı izleme sistemi gibi birçok güvenlik özelliği sunuyor. Tivoli harika bir tasarımla, pratiklik ve kolaylığı bir arada sunuyor.

 

DAHA FAZLA GÜÇ DAHA FAZLA EĞLENCE

SsangYong’un Pıck-up sınıfında yer alan Korando Sports ilk olarak 2005 yılında ACTYON adıyla üretilmeye başlanmış, 2013 yılında kasası yenilenerek KORANDO SPORTS adını almıştır. Ülkemizde 2.0 litrelik 155 beygir 360 nm tork üreten dizel motor özelliğiyle manuel ve otomatik şanzıman seçenekleriyle satışa sunuluyor. KORANDO SPORTS İlk üretiminden bu yana kasa kısmında çok noktadan bağlantılı helezon yaylı süspansiyon sistemi kullanıyor. Bu sayede sürücü otomobil kullanım hissini yaşatmış oluyor. KORANDO SPORTS, dört tekerlekte disk fren sistemi, elektronik stabilite programı, aktif devrilme önleyici sistem ve yokuş kalkış destek sistemi gibi ‘elektronik sürücü’ yardımlarıyla sürüş esnasında aktif güvenlik sunuyor.

 

 

LİDERLİK RUHUNDA VAR

SsangYong’un SUV sınıfında yer alan REXTON, ilk olarak 2001 yılında üretilmeye başlanmış. Rexton Mercedes-Benz’e ait M serisinin platformunu kullanmaktadır. 2012 yılında 3. nesli tanıtılan Rexton ülkemizde 2.0 litrelik 155 beygir 360 nm/tork üreten dizel motor özelliğiyle manuel ve otomatik şanzıman seçenekleriyle satışa sunuluyor. Rexton, önde salıncak sistem arkada 8 noktalı bağımsız süspansiyonuyla SUV’larda nadir bulunan sürüş konforunu sağlıyor. Çok fonksiyonlu ESP (Aktif Savrulma Önleyici, Yokuş İniş Kontrolü, Fren Yardımcı Sistemi) ile değişen yol durumlarında sürüşün her an güvenli devamını sağlamakta. Aynı zamanda 4x4 özellikli Rexton, normal kullanımda arka tekerlerden itişli olarak kullanılırken, arazi ve zorlu yol koşullarına uygun olarak, sürücüsünün isteğine bağlı 4Hıng ve 4Low kullanım özelliği sunmakta. Araç aynı zamanda 7 kişilik özelliği sayesinde, gerektiğinde yolcu sayısını yükselterek alternatif konfor sağlamaktadır.

 

DİNAMİK BİR HAYAT İÇİN

SsangYong’un MPV sınıfında yer alan RODIUS, ileri teknoloji ürün donanımları 7 kişilik geniş iç hacmi ve MPV sınıfının tek 4X4 olma özelliğiyle dikkat çekiyor. 2.0 litrelik 155 beygir 360 nm tork üreten dizel motor seçeneğinde otomatik şanzımanda isteğe bağlı 4x4 özelliği sunuluyor. 5.13 metrelik uzunluğuyla en büyük MPV’lerden biri olan Rodıus’un kabinindeki koltuk konfigürasyonu farklı ihtiyaçlara göre şekillenebiliyor. Rodıus, görüş açı performansı, ergonomisi, geniş iç hacmi, bagaj hacmi ve  bağımsız süspansiyon sistemiyle uzun yolculukları konforlu hale getirmektedir. Ayrıca  bugünden itibaren 30 Nisan tarihine kadar SsangYong Adaşen Showroomu’nu ziyaret edip test sürüşüne katılım gösterenler arasından bir talihliye 7 Mayıs tarihinde yapılacak çekilişte 1 adet Tivoli 1.6 Lımıted A/T hediye edilecektir.

 

 

Satış Müdürü - Turgay DEMİRBAŞ

Satış Şefi - Güray ÇATALBAŞ

Satış Danışmanı - Zuhal KIZILTAŞ

 

İLETİŞİM

SsangYong AdaŞen Otomotiv Kocaeli

Adres : Yenişehir Mh.Demokrasi Bulvarı No:76 KOCAELİ

Telefon : 0262 311 26 79 - 80

7562 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER