AFON YENİ ŞUBESİYLE GÜZELLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

Afon yeni şubesiyle güzelleştirmeye devam ediyor

Afon Bay&Bayan Güzellik Merkezi, Dolphin AVM karşısında yeni şubesini açtı

Geçtiğimiz yıl Yahya Kaptan Mahallesi’nde açılan Afon Bay&Bayan Güzel Merkezi, uzman ve deneyimli kadrosuyla size en profesyonel hizmeti İzmit merkezde açılan şubesiyle devam edecek.  Saç, bakım, makyaj gibi hizmetler sunan Afon Bay&Bayan Güzellik Merkezi’nin hizmet vermeye başlayan merkez şubesinin açılışı ise eylül başında olacak.

 

 

PROFESYONEL KADRO

İzmit Yahya Kaptan’da hizmet veren ve profesyonel kadrosuyla İzmitli kadınların uğrak mekanı olan Afon Bay&Bayan Güzellik Merkezi 2’nci şubesini Körfez Mahallesi Berk Sokak No:6 (Dolphin AVM karşısı) da hizmete açtı. Şu an 6 kişilik kadroya hizmet veren merkez şubesi yakıda çalışan sayısını arttırarak müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor.

 

MİKROBLADİNG TEKNİĞİ
Yaklaşık 1 yıl önce açılan Yahya Kaptan şubesini ardından büyük bir gelişme gösteren ve 1yılda ikinci şubesini açan Afon Bay&Bayan Güzellik Merkezi’nin 2 katlı ve 280 metrekare olan yeni yerinde de güzellik adına aradığınız her şeyi bulmanız mümkün. Burada da makyaj, kalıcı makyaj, saç konularında hizmet veriliyor. Cilt bakımı ve iğneli epilasyonda da randevu yoluyla hizmet verecek olan yeni şubede kaş kontürü, dudak kontürü, eyeliner, dipliner mikroblading tekniğiyle yapılıyor.

 

USTALARIMIZIN İŞİNE KARIŞMIYORUZ
Afon Bay& Bayan Güzellik Merkezi’nin işletmecisi Nur Karaalp ise gazetemiz şu açıklamaları yaptı: Öncelikle kaliteli bir hizmet var bizim salonumuzda.1 yıl içerisinde hiç kötü bir geri dönüş almadık. Elemanlarımız profesyonel. Biz işletmecileri olarak kuaför değiliz. Nasıl işleteceğimizi, nasıl verim alacağımızı biliyoruz. Ustalarımızın işine karışmıyoruz. Şu an 6 eleman çalışıyor. Ama eleman sayısını 8 ile 10’a çıkarmak istiyoruz.

 

 

 

EVİNİZDE HİSSEDİYORSUNUZ
Burası aynı zamanda ferah bir ortam. Kendinizi evinizde hissediyorsunuz.  İnsanlar bu nedenle burayı tercih ediyor. Ben de burada insanların kendilerini evlerinde gibi hissettiğini hissedebiliyorum. Buraya sadece İzmit’ten müşteri gelmiyor. Çevre illerden de gelen çok müşterimiz oluyor. Biz Afon Bay&Bayan Güzellik Merkezi olarak 1 yıl içerisinde çok güzel ilerlemeler yaşadık. Her geçen gün kendimizi daha da genişletiyoruz. Yeni şubemiz iki katlı. Alt katta tesettür bölümü, solaryum gibi hizmetleri vereceğiz.

 

 

AFON’LA DAHA GÜZELSİNİZ

Yeni açılmamıza rağmen 4 gün içerisinde hareketlilik olmaya başladı. Kısa zamanda bunun üzerine katarak yolumuza devam edeceğiz. Bizim sloganımız zaten ‘Afon’la daha güzelsiniz’. Daha önce merkezden Yahya Kaptan’a gelmek zorunda kalan müşterilerimiz vardı. Buraya gelmemiz onları çok mutlu etti. Amacımız sadece Yahya Kapta ya da merkezde değil, İzmit’in her yerinde hizmet verebilmek.

 

FARKLI OLDUĞUMUZU GÖSTERDİK
Bu arada Afon’un anlamını merak etmek olabilir. Benim eşimin memleketi Abhazya’da Afon isimli bir bölge var. Doğal güzellikleriyle büyüleyici bir yer. O yüzden biz de buranın adını Afon oymak istedik. Ne isim konusunda ne de hizmet konusunda diğer kuaförler gibi klasik olmak istemedik. Biz farklı olduğumuzu gösterdik. İnsanlar da bunu gördü. Bizim amacımız sadece para kazanmak için değil. Biz sosyal projelerle de kendimizi gösteriyoruz. İnsanlara yardım etmek de bence büyük bir fark. İnsanlara yardım etmek bizim için önemli.”

 

TAVSİYE EDECEĞİM
Afon Bay&Bayan Güzellik Merkezi’nin daha önce Yahya Kaptan Mahallesi’ndeki şubesine gidip hizmetinden çok memnun kalan ve merkezdeki şubeyi görünce çok sevindiğini söyleyen Gül Çoban, “Daha önce Yahya Kaptan’daki Afon’da kardeşimin saçını kestirmiştik. Bende çok beğendiğim için gelip kendi saçımı saçımı kestirmek istedim. Çok havadar ve ferah bir yer, ben çok beğendim. Eskiden uzaktı ama artık bana çok yakın arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim” dedi.

3134 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER