AKP'DEN HÜNKAR ÇAYIRI'NDA İFTAR

AKP'den Hünkar Çayırı'nda iftar

AKP'liler Hünkar Çayırı'nda iftar programı düzenledi

AKP Gebze İlçe Teşkilatı tarafından verilen iftar programı dün akşam gerçekleştirildi. Gebze Hünkâr Çayırı’ndaki iftar programına Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AKP Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Zeki Aygün, Raziye Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz ve Cemil Yaman, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AKP Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, Dilovası ilçe başkanı Osman Akbulut, Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç, ilçe gençlik ve kadın kolları başkanları, AKP Gebze mahalle başkanları, il ve ilçe yöneticileri ile partililer katıldı.

 

BU YANLIŞTAN DÖNÜLDÜ

İftar programında ilk olarak AKP Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba bir konuşma yaparak, “Sayın bakanımız, sayın milletvekillerimiz, sayın il başkanımızı, tüm AKP ailemizi selamlıyorum. Gebze teşkilatları olarak iftar programımızın ikincisini düzenliyoruz. Bu akşam iftar programı yaptığımız Fatih Otağı bir yanlış olarak özelleştirmeye verilmişti. Teşkilatlarımız, milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızın gayret ve çabaları bu yanlıştan dönüldü. Başta Fatih Sultan Mehmet olmak üzere bugüne kadar olan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm İslam âleminin şimdiden Kadir Gecesini, Ramazan bayramını kutluyorum” dedi.

 

7 HAZİRAN’DAN SONRA BOYNUMUZ BÜKÜKTÜ

Hasan Soba’nın konuşmasının ardından Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker bir konuşma yaparak, “Bu yıl ikincisini yaptığımız iftar programına hepiniz hoş geldiniz. Maneviyatı yüksek olan bir yerde bu akşam iftar programımızı yapıyoruz. Ramazan ayında sizlerle bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Ramazan bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum” diye konuştu. AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan da yaptığı konuşmada, “Tüm teşkilatlarımızı selamlıyorum. Bu akşamki iftar programımızın ikincisi. Geçen seneki iftar programımızda 7 Haziran seçimlerinin sonucundan dolayı boynumuz büküktü. Ancak 1 Kasım seçimlerine iyi hazırlık yaparak büyük bir başarı elde ettik. Teşkilat olarak her il başkanına Gebze gibi bir teşkilat nasip etsin diyorum” dedi.

 

HER ZAMAN İLKLERİ BAŞARDI

İftar programında son olarak ise Milli Savunma Bakanı Fikri Işık bir konuşma yaparak şunları söyledi: “Tüm teşkilatları selamlıyorum ve herkesin Ramazanını tebrik ediyorum. AKP’nin yürüyüşünde teşkilatların ağırlığını hiçbir zaman azalmadı. Bizim hareketimizde teşkilatları yerin her zaman ayrıdır. Gebze teşkilatçılık anlamında her zaman ilkleri başardı. 2002 seçimlerinde 11 Ekim’de Gebze’de miting yaptık ve seçimlerde yüzde 41 oy aldık. 1 Kasım seçimlerimde yüzde 61 oy aldık. Bunda her birinizin emeği var. Dünya tarihinin en önemli komutanlarından ikisinin de vefat ettiği yer Gebze’dir.  Başta Fatih olmak üzere bu toprakların bize vatan olması için şehit olmuş olanlara Allah’tan rahmet diliyorum.

 

MANEVİ DEĞERİ ÖLÇÜLEMEZ

Son dönemde dışardan beslenen terör örgütlerine karşı mücadele veriyoruz. Terörle mücadele ederken canlarını veren şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Geçen hafta terörle mücadele kanun tasarının mecliste görüştük. Terörle mücadele eden asker ve polislerimizi hukuki düzenlemeyi getireceğiz. Terörle mücadelede kararlılığımızı sürdürüyoruz. Elbette şehit veriyoruz ama teröre en büyük darbe bu dönemde vuruldu. Elinde silah kalan bir terörist kalmayana kadar bu mücadele devam edecek. Bir ara Hünkâr Çayırı’nın yanındaki yerin satışı çıktı. Bunun manevi değeri ölçülemez. Burada hayata gözlerini yuman Fatih Sultan’a yakışır bir proje ile Gebze’ye yakışan bir çalışma yapacağız.”

1907 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER