AKP’Lİ AYGÜN YÜKSEKOVA’DA TERÖR MAĞDURLARINI DİNLEDİ

AKP’li Aygün Yüksekova’da terör mağdurlarını dinledi

AKP Doğu Bölge Koordinatörü aynı zamanda AKP Kocaeli milletvekili olan Zeki Aygün Hakkari Yüksekova’ya giderek terör mağduru vatandaşlarla görüştü

AKP Doğu Bölge Koordinatörü aynı zamanda AKP Kocaeli milletvekili olan Zeki Aygün Hakkari Yüksekova’ya giderek terör örgütü PKK'nın saldırıları nedeniyle mağdur olan vatandaşlarla görüşmüş. Aygün, beraberinde ilçe kaymakamı İbrahim Çenet, AKP Hakkari eski Milletvekili Abdulmuttalip Özbek ve ilçedeki sivil toplum örgütü temsilcileriyle kent merkezinde esnafı ziyaret etmiş.

Zeki Aygün hasar gören iş yerlerini gezerek burada yaptığı açıklamada ilçenin sorunlarının çözülmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, terör olayları nedeniyle mağdur olan vatandaşların yaralarının en kısa sürede sarılacağını dile getirmiş.

Vatandaşlardan, terör örgütüne her şekilde mesafeli davranıp karşı koymalarını isteyen Aygün, “Dört yıldır Hakkari koordinatörlüğü yapıyorum. Hakkari insanının ne kadar samimi ve sıcakkanlı olduğunu yaşayarak gören bir insanım. İnsanları yemez yedirir, içmez içirir. Bize adaleti öğreten ecdadımızı yıkan güçler kimdi? Dedelerimiz Çanakkale'de omuz omuza savaştı.

Kürt'ü, Türk'ü, Laz'ı ve Çerkez'i, herkes çarpıştı, yan yana yatıyorlar şimdi. Dış mihraklar Osmanlı'yı yıkmak için Osmanlı topraklarında 44 ayrı devlet kurarak yıkmaya çalıştı” demiş. 

İşte Aygün’ün açıklamaları: "Türkiye'yi bu kadar ilerleten AK Parti'yi ve liderini devirmeye çalıştılar. Bunun için her yolu denediler ama başaramadılar.

Bizi bataklığa çekmek için Türkiye'yi yangın yerine çevirmeye çalışıyorlar. Dış mihraklar petrol için insanları kullanıyor. Bu gerçekleri görmek lazım.  Çözüm sürecinde yine milletti tehdit ettiler, sözde mahkemeler kurdular, silaha sarıldılar.

Devlet bunlara iyi mi yaptınız diyecekti? Devlet, başladı temizlik operasyonuna.

Asker ve polisimiz sivile zarar gelmesin diye kendisini şehit mertebesine kadar getirdi. Bu sıkıntıların üstesinden gelmenin yolu birbirimize sımsıkı sarılmaktan geçer. Aramıza şeytanları sokmasak bunu başarırız."

2956 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER