AKP'Lİ CEYHAN GKD’Yİ ZİYARET ETTİ

AKP'li Ceyhan GKD’yi ziyaret etti

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve beraberindeki heyet Genç Kocaelililer Derneği’ni ziyaret etti

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve yönetimi Genç Kocaelililer Derneği(GKD) yönetimiyle bir araya geldi. Ziyarette GKD Başkanı Sedat Köse, Kocaeli’ye dair sorunlarını AKP yönetimiyle paylaştı.  Ziyarette konuşan GKD Başkanı Sedat Köse, “Bugüne kadar iyi olan her şeyin arkasında durduk. Cengiz Topel havalimanı ve kuzey ve güney otoyolları hakkında sizden bilgi almak istiyoruz. Cengiz Topel havalimanının daha iyi işlemesi için bizim yapmamız gerekenler, bizden istekleriniz bizim için önemli. Bu şehir için yapılabilecek her türlü doğru faaliyette şehrin kazanımı anlamında, kentlilik bilinci oluşması anlamında biz yönetim kurulu komple Genç Kocaelililer Derneği üyeleriyle beraber arkanızda olduğumuzu biliniz. Bugüne kadar da iyi olan her şeyin arkasında durduk bundan sonra da duracağımızı belirtmek istedim” dedi.

 

ŞEHİTLERİMİZ OLUYOR

Daha sonra konuşan Şemsettin Ceyhan şu ifadelere yer verdi: “Bu hafta her hafta yapmış olduğumuz STK ziyaretlerimizi genç Kocaelili kardeşlerimizin oluşturmuş olduğu derneğimizin ziyaretindeyiz. Esasen bu dernek Kocaelililerin oluşturmuş olduğu ve markalaştırmış olduğu derneklerin başında geliyor. AKP olarak özellikle ocak ayından itibaren düzenli bir şekilde ziyaret etmeye başladık. Havalar düzelince ihmal ettiğim deneklerimizin ziyaretlerine başladık. Malumunuz Türkiye 7 Haziran’dan bu yana terörle mücadelede farklı bir noktaya geldi. Artık tek ir hendek kalmayana, tek bir terörist kalmayana kadar mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu bağlamda hamdolsun büyük başarılara imza atarken şehitlerimiz de oluyor. Bugün de böyle bir olay yaşandı. Rahmet diliyorum.

 

TAŞERONUN ALTI BAĞLANDI

Bir yandan bunlarla mücadele ederken bir yandan da AKP kadroları olarak çalışmaya devam ediyoruz. Vermiş olduğumuz sözleri asgari ücret başta olmak üzere vaat ettiğimiz tüm her şeyi takvimiyle birebir uygun zamanda yetiştirmenin de haklı gururunu yaşıyoruz. Malum herkesin beklediği taşeron konusunun da altı bağlanmış ve bundan sonraki süreçte ama kamuda ama belediyede ama devlette taşeron olarak çalışan çalışanların tamamını ister asıl iş olsun ister yardımcı iş olsun tamamını kamuda istihdam etmek üzere bir sistem ortaya kondu. Kadro tabiri doğru değil doğru olan kamuda istihdam tabiridir. Bu konu 720 bin kişiyide içine alacak şekilde sözleşme bağlamında 3’er yıllık süreçte bir organizasyona dönüştürdük.

 

YERELDEDE HİZMET SÜRÜYOR

Diğer yandan yereldeki hizmetlerimiz de sürüyor. En önemsediğimiz konular 2019’a girerken yerel ölçekte verdiğimiz sözler. Çok şükür büyükşehir belediyemiz söz verdiği, yapacağım dediği tüm çalışmaları yapmış oldu. Yapıyor olduklarına da bakılınca neredeyse 4’te 3’lük bir kısmında mesafe aldığı görülüyor. Daha önümüzde 3 yıl var, boşluk vermiyoruz. Kalan hizmetleri bitirip yerine yenilerini vaat etmediğimiz halde bu kentin ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Diğer yandan Sedat kardeşimin de belirttiği gibi Cengiz Topel’le alakalı çalışmalarımız sürüyor.

 

TÜM İŞLEMLER BİTTİ

Şu anda hiç açılamaz, oraya askeri uçaktan başka uçak giremez denen havaalanının tüm işlemleri bitmiş, en son inişlerde yaşanan problemin de önüne geçildikten sonra şu anda standart bir uçuşumuz oluşmuş, peşine bu yaz dönemi için en azından bir Antalya ve peşine de bir Erzurum hattıyla standart uçuşlara geçeceğiz.  Bu konu sadece iktidar partisinin ve ya il başkanının bu konuya sahip çıkmasıyla olmuyor. Hep beraber gayret etmemiz gerekiyor. Başkanıma ne zaman davet etsek biz belki daha fazla önemsediğimizden bizi yalnız bırakmayan değerli GKD’ye teşekkür ediyorum.” 

2584 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER