AKP’LİLER ERKEN ORUÇ AÇTI

AKP’liler erken oruç açtı

AKP Darıca İlçe Teşkilatı’nın iftar yemeğinde iftar saatinin öncesinde ezan okunmasından dolayı bazı partililer oruçlarını erken açtılar

AKP Darıca İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu geleneksel iftar yemeği dün akşam gerçekleştirildi. Darıca Bayramoğlu Basın İlan Kurumu Tatil Köyü’nde gerçekleşen iftar yemeğine AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Zeybek, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, ilçe kadın kolları başkanı, ilçe gençlik kolları başkanı, mahalle başkanları katıldı. İftar yemeğine katılan AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın alana girişinin anons yapılması gerekirken, sahnedeki bir kişi yanlışlıkla ezan okudu. İftar saatinden birkaç dakika önce ezanın okunmasından dolayı bazı partililerin oruçlarını erken açtıkları görüldü.

 

SİZLERDEN GÜÇ ALDIK

İftar yemeğinde konuşan AKP Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, “Bu akşamki geleneksel iftar yemeğimize hoş geldiniz. Sizler sayesinde partimizin her kulvardaki yarışında sizlerden güç aldık. Bu davada daha nice başarılı hizmetler yapmayı mevlam nasip etsin. İçersinde bulunmuş olduğumuz Ramazan ayını cenabı Allah mübarek eylesin. Akabinde içerisinde bulunan Kadir gecesini ve gelecek olan Ramazan bayramını da cenabı Allah AKP ailesine ve Türkiye Cumhuriyet’i devletine artı yaşayan milyonlarca insanın refahına ve gelişmesine faydası olması temennisiyle herkesin de şimdi den bayramını tebrik ediyorum” dedi.

 

14 YILDIR AKP KADROLARI YÖNETİYOR

Bıyık’ın konuşmasından sonra Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak da bir konuşma yaparak şunları söyledi: “Hepinizin Ramazan ayını tebrik ediyorum. Cenabı Allah’a şükürler olsun ki yine bir Ramazan ayında birlikte burada hep birlikte AKP ailesi olarak iftarımızı açıyoruz. Cenabı hakka karşı olan sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. AKP ailesinin ne kadar güçlü olduğunu bu akşam burada birlik ve beraberlik içerisinde sergilemiş olduk. Bu kadar güçlü bir yapı olmamış olsaydı Türkiye’yi 14 yıldan bu yana AKP kadroları yönetmezdi.

 

YENİ BİR GÜN DOĞUYOR

Bu yönetmenin neticesinde ülkeye hayırlı, önemli, bereketli işler başaran AKP kadroları bundan sonra da büyük bir sorumluluk içerisinde yoluna devam edecektir. Yeni bir değişim ve yeni bir başbakanımızla tabi 22 aylık gibi bir başbakanlık döneminde sayın başbakanımız Ahmet Davutoğlu görevi Sayın Binali Yıldırım’a devretmesiyle beraber yeni Türkiye’nin kurumlarının atılacağı yeni bir gün doğuyor. Biz bu çalışmalar içerisinde önümüze gelebilecek olan ister referandum ister erken seçim ne olursa olsun biz hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum.”

 

BENİ GÖREN EZANI OKUYOR

İftar yemeğinde son olarak ise AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan bir konuşma yaptı. Ceyhan yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Darıca AKP ailesini saygıyla, muhabbetle selamlıyorum. Az önce alana girerken arkadaşımız ezanı birkaç dakika erken okumuş oldu. Anladım ki bundan sonra iftarlara geç kalmamam lazım. Beni gören ezanı okuyor, iftarlar sıkıntıya giriyor. İnşallah bundan sonraki iftarlara biraz daha erken gelmek suretiyle böyle bir sıkıntıya sebep olmamak arzusundayım. Ümit ederim ki bir sıkıntıya sebep olunmamıştır. Kardeşimiz de belki ufak bir dakika hatasından böyle bir duruma sebep olmuştur.

 

BU DA BİR İMTİHAN MUHAKKAK

Her birinizin ve her birimizin başta tutmuş olduğu oruçları, yapmış olduğumuz ibadetleri, yaptığımız ve yapacak olduğumuz duaları cenabı hak kabul eylesin. Müslüman coğrafya zor zamanlarda. Bu da bir imtihan muhakkak ki. Ama şuanda yapacağımız en muhakkak ki konu dualarımızdır. İftarın üzerine siyaset konuşmak doğru olmaz. AKP Darıca ailesi kurulduğu günden itibaren hep gayretin ve fedakârlığın adresi olmuştur. Her seçimde düzeniyle mücadelesiyle Kocaeli teşkilatlarının yüz akı olmuştur. Kuruluşundan bu yana emek veren herkese teşekkür ediyoruz.”

11101 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 9 Yorum

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER