AKŞENER’LE İLGİLİ KÖTÜ YAZANIN ANASI KARIM OLSUN!

Akşener’le ilgili kötü yazanın anası karım olsun!

Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) muhalifler arasında yaşanan düelloda doz giderek yükseliyor

Koray Aydın’ın kentimizdeki en önemli destekçilerinden biri olan büyük kongre delegesi Erkan Azeri önceki gün sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden yayınladığı mesajlarda muhalif liderlerden Meral Akşener’i hedef almıştı.

Azeri, Akşener’e kimi sorular yöneltmiş, Akşener’in başka bir partiden geldiğini ifade ederek sert eleştirilerde bulunmuştu.

Erkan Azeri’nin eleştirileri gazetemizde de yer buldu.

Azeri’ni internet üzerinde haber olarak yayınlanan sözlerini paylaşan MHP Karamürsel İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy, sert ifadelerle Erkan Azeri’ye cevap verdi.

2 paylaşımda bulunan Kılıçsoy, birinde direkt olarak Azeri’yi hedef aldı.

Kılınçsoy diğer paylaşımında ise Akşener’le ilgili olumsuz yorum yapan herkese seslendi.

Kılınçsoy, Azeri’ye yönelik paylaşımında;

“Ben Allah’ına kadar Meral Akşener’in yanındayım. Bunu iyi bilin. Türkiye yanında bu iş sel olmuş. Daha düne kadar ‘belediye başkan adayı olur çağırın ablayı’ dediniz. Hemen unutuyorlar. Kişiler üstünden MHP kimliğinden reklam yapıyorsun ya hayretle izliyorum. Sen niye değişim deyip imza verdin? Başkan bu insanın abisini, ailesini tanımayanlar değilsiniz. MHP’li olmayıp yıllarca başka partide olup vekil olanlar var ve dostluğumuzu da bilen insansın. Zaten bir avucuz. Bu memlekette rahmetli başbuğa MHP geçiyorum dediğinde, ‘sen benim için iktidarda olan MHP’lisin’ demiştir” ifadelerini kullandı.

 

 

Kılınçsoy’un bu paylaşımının altına Erkan Azeri de kısa bir yorum yaptı.

Azeri, “Ben MHP üzerinden ve kişiler üzerinden reklam yapmam ihtiyacım hiç yok ! Ben üç soru sordum, bunu da medeni bir üslupla sordum! Ben kim gelirse gelsin diye imza verip irade beyanında bulunmadım! Genel başkan olacak kişiler hakkında kendime göre kriterlerim var. Bu isim Meral hanım değil. Allah’a emanet” dedi.

MHP’li ilçe başkanı Orhan Kılınçsoy ikinci paylaşımında ise zehir zemberek ifadeler kullandı.

Kılınçsoy, “Bir daha Meral Akşener’le ilgili... sayfamda 3 bin 500 arkadaşım var. Kötü bir şey yazan olursa onun anası benim karım olsun. Telefonum 05321395972 beni arasın yoksa çok kötü olurum, bu bilinsin. Adam olan yorum değil de delikanlıysa beni arasın. Valla billahi isterse Azrail olsun onu ibretlik olsun diye bozmazsam babam İskoçyalı olsun. Yoksa silsin beni, onları harbi top yaparım. Silin lan beni konudan rahatsız olan.”

 

 

Kılınçsoy bu paylaşımını bir süre sonra kaldırdı ve "Kimseden korktumu zanetmesin sadece sevdim saygı duydum insanlara olan saygımdan sildim buda böyle bilinsin" diye yazdı.

16457 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER