BONZAİCİYİ DÖVEN MHP'Lİ BAŞKAN PİŞMAN OLDU

Bonzaiciyi döven MHP'li başkan pişman oldu

Bonzai satarken suçüstü yakaladığı bir kişiyi tekme tokat döven MHP Karamürsel İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy basın açıklaması yayınladı

Karamürsel’e gönül veren ve sakin kişiliğiyle tanınan MHP Karamürsel İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy, bonzai satıcılarına karşı savaş açmıştı. Yaklaşık 10 gündür Karamürsel’de bonzai satıcılarının peşine düştüklerini ifade eden Kılınçsoy, bonzai satışı sırasında suçüstü yaptığını iddia ettiği bir adamı darp ettiği anları da sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Görüntüler sosyal medyaya bomba gibi düşmüştü. Olayın basına da yansımasının ardından MHP Karamürsel İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

 

İŞTE O AÇIKLAMA

"Sevgili dostlarım ben ORHAN KILINÇSOY olarak vatanı ve milletini kanının son damlasını feda edecek kadar seven, gerekirse bu yolda sonu ölüm bile olsa bir an olsun arkasına dönüp bakmayacak mücadele edecek bir yapıya sahip bir adem oğluyum.

Ailem, akrabalarım ve temsil ettiğim bir davam var;
Son dönemlerde yaşamakta bulunduğum ilçede sürekli olarak dostlarım ve kardeşlerim tarafından aranarak uyuşturucu ve uyarıcı maddeler kullanan çocuk yaştaki kişilerin çoğaldığı doğrultusundaki söylemler duymam ve yerel medyada gördüğüm uyuşturucu haberleri yüzünden çok büyük bir üzüntü içerisinde idim.

Yakın zamanda yaşanan bu olayların psikolojisi ile bir an olsun gerek şahsımı, gerekse davamın takipçisi olan çok büyük bir çoğunluğu, duygularımın doğrultusunda unutarak, örnek olduğum gençlere devletimizin ve yüce Türk adaletinin büyüklüğünü çok iyi bilmeme nazaran yapılmaması gereken bir faaliyetin içerisinde bulunup bu hassas zamanlarda ulusal ve yerel basında yer almaktan çok rahatsız bulunmaktayım.

Lakin ailesine ve çocuklarına çok düşkün bir insan olarak yakaladığım bu kişiyi, hemen kolluk kuvvetlerine teslim etmem gerekirken hoş olmayan görüntülerle sizlerin karşınına çıkmak beni üzdü.

Lakin; bu demek değil ki bulunduğum ilçede küçük yaşta çocukların zehirlenmesine müsaade edeceğim, izin vereceğim. Beni tanıyan ve değer veren herkesten tek bir ricam var, lütfen kolluk kuvvetlerimize çevrenizde gördüğümüz ve şüphe duyduğumuz her konuda bilgi verelim, bu insanları adalete teslim edelim; en önemlisi çok dikkatli ve hassas olalım.

Ben ve dava arkadaşlarım ülkemizin geleceği olan bu gençlere hiçbir ayrımcılık yapmadan gerek gurbetten gelen, gerekse ilçemizde yaşayan kardeşlerimin her daim abisi olup yanlarında bulunmaya devam edeceğim.

Unutmayı geçler; bu vatan bize dedelerimizden miras kaldı bizlerde bu mirası sizlere bırakacağız.

Sizler ne kadar pırıl, pırıl olursanız o kadar güzel ve refah dolu olarak bu sancağı ilerlere taşıyacaksınız. Sizleri zehirleyen, kötülük etmeye çalışan insanlara biz bugüne kadar engel olduk bundan sonrada engel olmaya devam edeceğiz."

 

9392 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER