BU SAYININ YÜZÜ BEN OLDUM…

Bu sayının yüzü BEN OLDUM…

8 Mart Dünya Kadınlar Günü… Mart ayının böyle anlamlı bir özelliği var. Ama maalesef sadece senede bir güne sıkıştırılmış bir gün.

Tülay DURAN

Bence olsa ne olur, olmasa ne olur sonuçta yaşantımıza yansıtamadıktan sonra, haklarımızı savunamadıktan sonra böyle bir günün kutlaması niye hiçbir zaman aklım ermiyor. Hal böyle olsa da sanki dergimizin bu sayısı resmen bana çalıştı. Adeta kadınlar günümü birlikte yol aldığımız firmalar kutladı. Öyle de olunca sayfalara bol miktarda benden oluşan fotoğraflar yansıdı. Kim mi bunlar?

Özellikle iki firmam bayanların çok dikkatini çekecek. İster evrim deyin ister devrim, saçımdan tırnağıma, makyajımdan kıyafetimin uyumuna kadar AFON BAY&BAYAN GÜZELLİK MERKEZİ bana öyle bir dokunuş yaptı ki podyum olsaydı inanın orada yürürdüm. Diğer bir değişim ise, kısa bir süre önce Real AVM karşısında açılan MARVEL GÜZELLİK MERKEZİ’nden geldi. Malumunuz ben de seyrek kaşlarıma kalıcı makyaj yaptırmıştım ama bu konuda pek de şanslı olduğum söylenemez. Bozulan kaşlarıma müdahale Marvel’in bünyesine kattığı Türkiye’nin en iyi kalıcı makyaj uzmanı MURAT TÜRKEL’den oldu. Bu değişimlerin sırlarını ileriki sayfalarda görebilirsiniz.

Diğer firmam hizmet vermekten çok hizmet istedi. Şaka tabi ki bu ayki mutfak tecrübemi MOBİDİK BALIK RESTORANI’nda gerçekleştirdim ama konu balık olunca da bu işin erbabı Tolga Tamer arkadaşımdan da destek aldım. Hazır konu yemekten açılmışken 160 kahvaltı çeşidiyle SAKLI VADİ, Türkiye’nin en büyük gurme restoran zincirlerinden olan BURGER HOUSE ve tabi bunları yerken diyetisyenimiz ÖZLEM UZCAN DURAN’a kulak da vermenizi tavsiye ederiz.

Bebek ve çocuklarda kasık fıtığı ve uyku apnesi konularıyla CİHAN HASTANESİ, selülit ve fazla kilolarla mücadelede FOREVER YOUNG BY MEDSA, ayak hastalıkları tedavisinde VM MEDİCALPARK, sağlık sektörüne bomba gibi bir giriş yapan VİLLA GOCCE, katarakt tedavisinde VENI VIDI GÖZ, fizik tedavideki partnerimiz FİZOMER sayfalarımız arasında.

Bir başarı hikayesiyle satırlara dökülen ERHAN GÜLERYÜZ, Kocaeli’de İtalyan markaların en fazla bulunduğu Dolphin’deki mağazasıyla GÜVENAL ÇANTA, İzmit yeni şubesinde kaçırılmayacak şok kampanyasıyla SARAY TÜL PERDE ve Harikalar dünyası YILDIZ HOME CONCEPT diğer başlıklarımız arasında.

Artık sayfaları çevirme zamanı tabi ki her zaman olduğu gibi derginizi www.bizimkocaeli.com haber sitemizden de takip edebilirsiniz.

 

       "Vip Yaşam"

             Dergimiz için Tıklayın

2789 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER