BU YOLU KULLANANLAR DİKKAT! GÜZERGAHLAR DEĞİŞTİ

Bu yolu kullananlar dikkat! Güzergahlar değişti

Gebze Anibal Kavşağı’nda kuzey ve güney yan yollarında yapım çalışmaları başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UTDK’nın (Ulaşım Trafik Düzenleme Kurulu) kararı gereğince, D-100 Gebze devlet yolundaki Anibal Kavşağı’nda, yapılacak toprak işleri, sanat yapıları, köprü işleri, üst yapı ve ikmal inşaatı nedeniyle, kuzey ve güney yan yollar kullanılamayacak. Çalışmalar nedeniyle vatandaşların mağdur olmamaları için yeni oluşturulan alternatif güzergâhları ve durakları kullanmaları gerekiyor.

 

ALTERNATİF GÜZERGÂHLAR

Çalışmaların kesintisiz yürütülebilmesi ve trafik güvenliğinin sağlanabilmesi için çalışma yapılan bölge ve alternatif güzergahlar aşağıdaki gibidir; 

D-100 güney yan yolda 1318/2 Sokaktan itibaren Gebze Center Köprüsüne kadar olan kısmın 09 Haziran 2016 Perşembe günü itibariyle araç trafiği için kullanılamayacak

D-100 kuzey yan yolda Gebze Center Köprüsü altındaki Karayolu Altgeçidinden başlayarak İmam Hatip yaya üstgeçidinin 100 metre batısı (O.Gazi İlkokulu giriş kapısı) ile Gebze Center Köprüsünün doğu tarafı ile Halk Ekmek girişine kadar olan kısmın 17 Haziran 2016 Cuma günü itibariyle taşıt trafiği için kullanılamayacak

 

551, 553, 556, 557 ve 562 no’lu hatta çalışan araçların İstanbul–Atatürk–İsmet Paşa–Hükümet–İlyasbey Caddelerini kullanarak mevcut güzergâhlarına katılacak.

 

400 no’lu hattın İzmit yönünde İstanbul–Atatürk–İsmet Paşa–Hükümet Caddelerini kullanarak mevcut güzergâhlarına katılacak.

 

501, 502, 503, 508 ve 509 no’lu hatta çalışan araçların mevcut güzergâhından gelişte Hükümet Caddesinden (D100 Kuzey Yan Yol) D100’e giriş yapıp, Kuzey Yan Yol çalışma alanı bitiminden İstanbul Caddesine giriş yaparak mevcut güzergâhlarına katılacak.

 

301, 302, 300, 304 ve 308 no’lu hatta çalışan araçların Terminal ve Hükümet Caddelerini kullanarak Halk Ekmek Fabrikası mevkiindeki geçiş yolundan D-100’e giriş yapıp, çalışma alanı bitiminden yan yola giriş yaparak mevcut güzergâhlarına katılacak.

 

409 no’lu hatta çalışan araçların Gebze’ye gelişte Dr. Zeki Acar Caddesi–Ahmet Pembegüllü Bulvarı–Körfez Caddesi–İsmet Paşa Caddesi–Hükümet Caddesi–İlyasbey Caddesi–Yeni Bağdat Caddesi güzergâhını; Barış Mahallesine gidişte Yeni Bağdat Caddesi–Zübeyde Hanım Caddesi–1224 Sokak–Hükümet Caddesi–Gebze Center Köprüsü–Anibal Caddesi güzergâhını kullanacak.

 

435, 515, 520, 525, 530, 555, 565, 570 ve 575 no’lu hatlarda çalışan araçların Çayırova/Darıca yönünden gelişte İstanbul Caddesi–Atatürk Caddesi–İsmet Paşa Caddesi–Hükümet Caddesi–kullanımlı Otogara varış ve dönüşte Terminal Caddesi–Hükümet Caddesi–Eski Bağdat Caddesi–Yeni Bağdat Caddesi–611 Sokak–İlyas Uzuner Caddesi kullanımlı mevcut güzergâhlarına katılacak.

 

310, 315 ve 500 no’lu hatlarda çalışan araçların Dilovası istikâmetinden gelişte Osman Gazi İlkokulu önündeki geçiş yolundan yan yola katılarak mevcut güzergâhlarını kullanacak, Dilovası istikâmetine gidişte İstanbul–Atatürk–İsmet Paşa–Hükümet Caddelerini kullanacak mevcut güzergâhlarına katılacak.

 

320, 325, 505, 560, 580 ve 490 no’lu hatlarda çalışan araçların Yeni Bağdat– Eski Bağdat–Hükümet Caddelerini gidiş-geliş olarak kullanarak mevcut güzergâhlarına katılacak.

 

415 ve 425 no’lu hatlarda çalışan araçların Yeni Bağdat Caddesi–611 Sokak (Dönüşte Kadıoğlu Caddesi)–İlyas Uzuner Caddesi–İstanbul Caddesi güzergâhını kullanacak.

 

İnönü Kondu Otoparkında depolama yapan Gebze-Harem minibüslerinin Çayırova İstikametinden gelişte Batı Köprülü Kavşağı–İstanbul Caddesi–İlyas Uzuner Caddesi–Kadıoğlu Caddesi–553 Sokak–Şehit Yılmaz Argon Caddesi–Muammer Aksoy Caddesi–İbrahimağa Caddesi kullanarak mevcut güzergâhından Kondu Otoparkı depolama alanına varış güzergâhını gidiş-dönüş olarak kullanacak.

 

16297 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER