CEZAEVİNDEN BAYRAM MESAJI

Cezaevinden bayram mesajı

Kandıra 1 No’lu F Tipi Cezaevi’nde kalan Faruk Çelik ve Savaş Çeper, gazetemize bir mektup göndererek tüm sevdiklerinin bayramını kutladı

Kandıra 1 No’lu F Tipi Cezaevi’nde kalan Faruk Çelik ve Savaş Çeper, gazetemize bir mektup göndererek tüm sevdiklerinin bayramını kutladı.

“Selamun Aleyküm.

Sayın Bizim Kocaeli Gazetesi çalışanları, öncelikle sizlerin de mübarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız.

Ayrıca gazetenizde biz kader mahkumlarına ayırdığınız temiz sayfanızda bizleri unutmadığınız için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

 

Faruk Çelik: Buradan cezaevinde bulunan arkadaşlarım ve abilerim olan Gazi Barut, Abdullah Altunbay, Ramazan Yıldız’ın mübarek Ramazan Bayramı’nı kutlarım.

 Ayrıca Körfez’de bulunan başta ailem olmak üzere tüm dost ve sevdiklerimin de Ramazan Bayramı’nı kutlarım ve aynı koğuşta beraber kaldığımız İsmail Çeper abimizin yeni dünyaya gözlerini açacak olan bebeğinin sağlıklı ve sıhhatli olarak dünyaya gözlerini açmasını yüce Mevla’mızdan niyaz ederiz.

 

Savaş Çeper: Cezaevinde olan sevdiğim abi ve kardeşlerime öncelikle selamlarımı gönderiyor ve Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum (Zeki Süleymanoğlu, Baran Süleymanoğlu ve abilerim Kenan Çeper ve İsmail Çeper). Ayrıca dışarıda bulunan canım ailemin de Ramazan Bayramlarını kutluyorum. Ayrıca arkadaş ve abilerim olan Alpay Çeper, Ali Eştürk, Murat Mintemur, İbrahim Uçuk, Şükrü Yaman, Cengiz Aküzüm’ün de bayramlarını kutluyorum.

Canım abimin yeni doğacak çocuğunun sağlıklı ve sıhhatli olarak dünyaya gözlerini açmasını yüce Mevla’mızdan niyaz ederim.”

9593 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER