CHP HAFIZASI GEBZE’DE TOPLANIYOR

CHP hafızası Gebze’de toplanıyor

CHP, kentin batı bölgesinde yer alan Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nda bulunan örgütlerin üyeleriyle bir araya gelecek

Toplantı 10 Nisan Pazar günü Gebze Holiday İnn Otel’de gerçekleştirilecek.

‘CHP Hafızası Toplanıyor’ başlıklı programla ilgili CHP’den açıklama yayınlandı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Toplantıda öncelikli amaç; 6 Mart 2016 ’da Kocaeli merkezde 8 ilçe örgütü katılımcılarıyla gerçekleştirilen ‘Kocaeli CHP Hafızası Toplanıyor’ adlı etkinliğimizin devamını, CHP Kocaeli Batı Bölgesi örgütleriyle gerçekleştirmektir.

CHP’ye yönetici olarak, üye olarak, seçmen olarak içtenlikli, anlamlı katkı vermiş, etkinliklere katılmış, etkinliklerini ve başarılarını takdir etmiş, CHP’nin yeniden başarılı olmasını temin etmek için heyecan duyan öncü, lider ve yetkin insanları CHP İl Başkanlığı olarak bir araya getirmek ve Kocaeli sathında CHP’nin yeniden iktidara yürüyüşünü güçlendirmek.

Bir şekilde, bir gerekçe ile etkinliklerimize katılmayan, örgüt çalışmalarında bulunmayan partililerimizi, uzak durmakla birlikte CHP’ye ilgi duyan öncü ve yetkin partilileri,  vatandaşları davet etmek bir başka amaçtır.

Yeni yöneticilerimizle, partililerimizle eskileri ve tecrübelileri kaynaştırarak yeniden iktidara yürüyüş heyecanımızı güçlendirip pekiştirmek.

Kapsam: CHP’nin Kocaeli örgütünün eski yöneticileri, eski ilçe başkanları, eski il başkanları, eski milletvekilleri, eski yerel yöneticiler, eski kamu yöneticileri, kanaat önderleri, öncü üye ve seçmenlerimizin katılacağı programda isteyen katılımcıya, duygu-düşünce ve dileklerini ifade etme olanağı da verilecektir.

Etkinliği izleyen hafta içerisinde katılımcı saptamaları; “Değerlendirmeler, eleştiriler ve öneriler” başlıklarıyla sonuç bildirgesi olarak yayımlanacak ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Program :

10:00-11:00 Kahvaltı

11:00 - 11:15 CHP Kocaeli İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay’ın açılış konuşması

11:15 - 13:45 Katılımcılarımızın isteğe bağlı 5’er dakikalık konusu ve içeriği serbest konuşmaları

13:45 - 14:00 CHP Kocaeli İl Başkanı Av. M. Cengiz Sarıbay’ın teşekkür ve kapanış konuşması”

1061 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER