DEĞİŞİMİN ADRESİ; AFON GÜZELLİK MERKEZİ

Değişimin adresi; AFON Güzellik Merkezi

Geçtiğimiz yıl açılan AFON Güzellik Merkezi, uzman ve deneyimli kadrosuyla, sizleri özel günlerinizde adeta baştan yaratıyor

Tülay DURAN

Geçtiğimiz yıl Yahya Kaptan Mahallesi’nde açılan Afon Bay&Bayan Güzel Merkezi, uzman ve deneyimli kadrosuyla size en profesyonel hizmeti sunmaya devam ediyor. Saç, bakım, makyaj ve sağlık hizmetleri gibi hizmetler sunan Afon Bay&Bayan Güzellik Merkezi’nin misafiri olan gazetemizin reklam müdürü Tülay Duran, güzellik merkezindeki hizmetleri sizler için anlattı. İşte, Tülay Duran’ın kaleminden Afon Güzellik Merkezi’nde yaşadığı o değişim.

 

HER ZAMANKİ TERCİH

“Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır”, tam da böyle bir gündü benim için. Özel bir davete katılacağım gün, hani mihrap derler ya işte o mihrap yerlerde sürünüyordu. Yorgunluktan moraran gözaltlarım, yaşımın gereği beyazlamış ve şeklini şemalını kaybetmiş saçlarım ve kırılmış tırnaklarım. Böyle günlerde sizi tekrar baştan yaratacak hatta farklı kılacak marifetli ve tecrübeli ellere ihtiyaç duyarız. Tabii benim de her zamanki tercihim Afon Bay&Bayan Güzellik Merkezi oldu.

 


Günümüzün en moda saç trendlerinden birine güzellik merkezinin deneyimli ismi Akif Ataş’la sahip olabilirsiniz.

 

BOYA VE KESİMDE İDDİALI

Şu sıralar siyaha takmış bulunmaktayım kimine göre sert bir görüntü sergilese de ben daha asil durduğunu düşünüyorum. Özellikle benim gibi saçları ince ve seyrekse siyah saç daha dolgun gösteriyor. Tabii bu arada kaliteli boya hepsinden önemli bu konuda güzellik merkezime sonuna kadar da güveniyorum ve Akif Ataş’la değişimin startını veriyoruz. Boya işleminden sonra sıra kesimde. Bana göre saçı da boyayı da gösteren kesimdir. Özellikle benim gibi ince ve seyrek saça sahipseniz kesim daha da önemli. Benim gördüğüm, tabi işin uzmanı Akif beyin aralara attığı hafif katlarla ve modern bir kesimle adeta saçlarım iki kat gürleşti. Boyanın kalitesiyle de parlayan saçlarım bambaşka bir görüntüye kendini bıraktı.

 


Saçı en iyi ve dolgun gösteren de kuşkusuz föndür. Fön dışında saçınıza yaptırabileceğiniz çeşitli renklerde çıt çıt saçlarla saç kesiminize ayrı bir hava katabilirsiniz.

 

TIRNAK BAKIMI ÖNEMLİ

Tabii bir eli gösteren de tırnaklardır. Bir bayanın tırnakları her zaman bakımlı olması gerekir deriz de bu konu da o gün ben en mağdur günümdeydim. Çünkü tırnaklar kırık hatta kat oluşmuş şekildeydi. Bu konuda da işin uzmanı Gönül Çiçek koştu imdadıma. Manikür işleminin yanında tırnaklara yapılacak bakım da önemli tabi. Afon’un bünyesinde bulunan tırnağın sertleşmesini ve parlaklığını sağlayan özel mineralli destek ürünlerini de bulup uygulatmanız mümkün. Her ne kadar ben kalıcı oje sürdürtmesem de bu hizmeti burada bulabilirsiniz. Bu yazıyı yazarken manikürümün üstünden iki gün geçmişti. Açıkçası tırnak yuvasının üstünden ayrılan ve canımı acıtan deri parçaları olmadı.

 


Göz makyajınızı ise mutlaka takma veya ipek kirpik uygulamasıyla tamamlayabilirsiniz.

 

APAÇİ GÖRÜNTÜDEN PODYUMLARA

Makyaj kısmında da partnerim Gönül hanımdı. Açıkçası gözaltlarımdaki çöküklükler ve morluklar nasıl kaybolacak derken kaliteli ürünlerle sihirli ellerin buluşmasına tanık oldum. Bir ara uygulanan kapatma ürünleriyle gözlerim turuncu yanaklarımdaki gölgelendirmelerde kahverengi ve beyaz dokunuşlarla apaçiye dönsem de sonuç harikaydı. Ben vaktimin kısıtlı olmasından dolayı ipek kirpik yerine takma kirpik uygulattım. Ama ipek kirpikteki başarılı uygulamalarına da bizzat şahit oldum. Açıkçası gün içinde de kullanacağımdan ağır makyajdan kaçınsak da değişimin tam adresi oldu bende. Bu arada kaptığım tüyolar da şunlar eğer botokslu bir dudak görüntüsü vermek istiyorsanız rujdan sonra dudak çevrenize kapatıcı uygulamanız yeterli. Laf aramızda makyajım kullanmış olduğu sabitleyiciden dolayı gün sonuna kadar hiç bozulmadı ve kendimi esefle kınasam da ertesi gün de kullandım.

 


Güzellik merkezinin makyaj uzmanlarından Gönül Çiçek, tercih ettiği kaliteli ve profesyonel ürünlerle size en uygun makyajı yapıyor.

 

MAVİ SAÇLAR MODERN OLDU

Boya, kesim, manikür ve makyaj derken tekrar son rötuşlar için fırça Akif beye geçti. Tabii kesimi de gösteren föndür. Ama siyah içine boncuk sistemiyle takılan mavi saç da ayrı bir hava kattı. Bir kesimle cılız, ince ve seyrek saçların ne duruma geldiğinin kanıtı sanırım ben olmalıyım.

 


AFON Bay&Bayan Güzellik Merkezi’ne sizler için misafir olan reklam müdürümüz Tülay Duran, yaşadığı değişimi, “
İster evrim deyin ister devrim. Aslında böyle özel günleri benim gibi beklemeden de ufak dokunuşlarda kendimizi şımartmaktan kaçınmamalıyız” diyerek açıkladı.

 

VE İŞTE BAMBAŞKA BİR BEN

Buna ister evrim deyin ister devrim. Kesiminden fönüne maniküründen makyaja giden yolda taş devrinden bu çağlara kadar geldim. Aslında böyle özel günleri benim gibi beklemeden de ufak dokunuşlarda kendimizi şımartmaktan kaçınmamalıyız. Ben şımarttım. Beni şımartanlar da Afon Bay&Bayan Güzellik Merkezi sihirli elleri; Akif Ataş, Nebi Solmaz, Kemal Saral, Recep Yazıcı, Su Koç, Gönül Çiçek, Filiz Bozkurt, Öznur Taş, Gizem Akça ve Orhan Arslan.

 
Telefon: 0262 311 47 01

İletişim: info@afonguzellikmerkezi.com www.afonguzellikmerkezi.com

 


Bir kadın için en önemli detay ise tırnaklarıdır. Makyaj ve saçlarınızı, tırnağınıza yaptığınız bakımla tamamlayabilmesiniz.

4481 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER