FIAT İLE EZBER BOZACAKSINIZ

FIAT ile ezber bozacaksınız

FIAT’ın bayi BEYKAR Otomotiv, Kocaeli'de 23 yıldır sunmuş olduğu satış, servis ve yedek parça hizmetiyle ün salmış durumda. Ezber bozmak isteyenlerin otomobili FIAT oluyor

Elif Serap GÜRKAN

Merhaba sevgili Bizim Kocaeli okuyucuları; bu hafta konuk olduğumuz otomotiv markası, oldukça eski bir geçmişe sahip olan BEYKAR Otomotiv oldu. Şahin Karaoğuz ve Yücel Karaoğuz tarafından kurulan BEYKAR Otomotiv, Kocaeli'de 23 yıldır sunmuş olduğu satış, servis ve yedek parça  hizmetiyle, eksiksiz ve profesyonel çalışma anlayışı sunarak müşterilerine hizmet vermekte. Söyleşimizi BEYKAR Otomotiv Genel Müdürü, sayın İlhan Hoşer'le gerçekleştirdik.
Gayet içten ve samimi şekilde gerçekleştirdiğimiz sohbet konusu tabii ki öncelikle Türkiye otomotiv pazarı idi. FIAT markası hakkında genel bilgi aldığım sohbetimizde, hem marka hem de bayii olarak çıtalarını her geçen yıl daha da ileriye taşıdıklarını görme şansım oldu.

İlhan Hoşer, BEYKAR Otomotiv'de tam 16 yıldır genel müdürlük görevini yürütmekte, bunu duyduğumda öncelikle şaşkınlığımı gizleyemedim, dile kolay 16 yıl boyunca aynı markada üst düzey yöneticilik yapmak, büyük ve zor bir süreç olsa da, İlhan bey işine duyduğu sadakat bilinciyle bunu çok kolay başarmış olması da gözden kaçmayan, önemli bir detay.
BEYKAR Otomotiv Bayii'ne girdiğiniz anda, düzenli ve işini bilen personel olması tabi ki bir tesadüf değil.
Nedeni ise; 2015 yılını Türkiye Birincisi olarak bitirmesi ve Başarı Sertifikası alması, müşteri memnuniyeti, satış hedef memnuniyeti ve servis iç alanını her geçen yıl büyütmesi bunlardan sadece bir kaçı.
BEYKAR Otomotiv Genel Müdürü olarak iş hayatında benimsediği en önemli önceliğin dürüstlük ve adalet olması olduğunu belirten İlhan Hoşer'e öncelikle değerli vaktini ayırarak, BİZİM KOCAELİ Gazetesi'ne kapılarını açtığı için teşekkürlerimizi sunarız... Dilerseniz şimdi , FIAT Markası'nı ve araçların özelliklerini özellikle de Yeni aracı olan FIAT EGEA'yı birlikte inceleyelim...

 

EZBER BOZAN FIAT EGEA...

Yeni FIAT EGEA'nın Dinamik çizgileri, kullanım rahatlığı ve konforu ile Sedan bir araçtan beklenilen tüm kolaylığı karşılamakta. Geniş ve ferah iç hacimle tam bir aile otomobili olan FIAT EGEA, dış tasarımında 3 boyutlu krom ön ızgara kullanılarak görsel detayı, aerodinamik yapısıyla birleştirerek  şehir arabası konseptine uygun dizayn edilmiş. Aynı zamanda pek de alışık olmadığımız üç farklı iç donanım seçeneğiyle karşımıza çıkan FIAT EGEA, kullanıcılarının kendi tarzını yansıtmasında yardımcı oluyor. Araç 520 Lt bagaj hacmiyle kullanıcısının özellikle kolay kullanım rahatlığı sunarak işinizi kolaylaştırmakta.

 

 

BENZİNLİ VE DİZEL SEÇENEK

İleri teknolojiyi kendine prensip edinen FIAT EGEA 'da 5’ınc renkli dokunmatik ekran, geri görüş kamerası gibi kullanım rahatlığı sağlayan özellikler de bulunmakta. Yeni FIAT EGEA düşük yakıt ve yüksek performansla, kolay kullanımı, bir o kadar da sürüş keyfini, doyasıya yaşayacağınız bir Sedan araç. Benzinli modellerde 1.4 95 hp Manuel Vites ve 1.6 110 hp E-Torq motor otomatik vites seçeneği sunmakta. Ayrıca dizel motor seçeneğinde 1.3 yeni nesil Multijet II Dizel 95 bg/200 nm Tork, 1.6 dizel Multijet II 120bg/320 nm tork gücüne  sahip iki dizel motor seçeneği sunmakta. Ortalama yakıt ise oldukça düşük 100 km/benzinli modellerde 4,6 Lt yakıta sahip, dizel seçenekte ise  3.5 Lt yakıtla karşımıza çıkmakta. Kullanımından inanılmaz keyif alacağınız Fıat EGEA'yı, mutlaka BEYKAR Otomotiv'de uzman satış ekibiyle, test etmenizi öneririm.

 

YENİ NESİL DOBLO İLE KEYFİ YAŞA
Türkiye'nin tartışmasız en çok tercih edilen ticari aracı olmasıyla birlikte aynı zamanda aile aracı olarak da inanılmaz keyifle kullanılan ve tercih edilen FIAT Doblo, yeni tasarımı ve sürüş konforuyla dikkatleri üzerine çekiyor. FIAT DOBLO'yu incelediğimizde en çok dikkatimizi kuşkusuz size sunduğu iç donanımdaki kaliteli malzeme ve teknolojik özellikler çekiyor. Aileler için de vazgeçilmez olan FIAT Doblo belki de vazgeçilmez olduğu için karşımıza Yeni Nesil DOBLO olarak çıkmakta. Geniş iç hacmi, yükleme kolaylığı ve sürüş keyfi eklendiğinde adeta size bir otomobil kullanım rahatlığı sağlıyor. Ayrıca katlanabilir üçüncü sıra koltuk özelliğiyle özellikle kalabalık ailelerde rahatlıkla 7 kişi kullanım alanı oluşturmakta.

 

 

HAKİMNİYET HER ZAMAN SİZDE

Yeni Nesil Doblo'nun ön konsolu tamamen yenilenmiş olması gözlerden kaçmayan önemli bir ayrıntı, diğer bir ayrıntı ise pek de alışık olmadığımız çocuk aynası özelliği, bu sayede arka koltuk hakimiyeti her zaman sizde oluyor ve güvenli seyahat etmenizi sağlıyor. Saklama alanlarının fazla olması, arka kısımda havalandırma kanalları ve digital klima seçenekleriyle bence araçta daha fazla özelliğe ihtiyaç kalmamış gibi duruyor. 1.3 dizel Multijet motor seçeneğinde Manuel Vites 90hp/200nm tork güce sahip olan doblo, 1.6 dizel seçeneğinde otomatik vites ve manuel vitesle karşımıza çıkıyor. Otomatik viteste 90hp/200nm tork gücüne sahip olan Doblo 1.6 Manuel viteste ise 6 ileri vites seçeneğiyle 105hp/290nm tork gücüne sahip. Yine sınıfının en tasarruflu aracını ürten FIAT Yeni Nesil DOBLO ile yolların tozunu fazlasıyla attırmakta.

 

İŞİ BİLENLERİN İLK TERCİHİ FIORINO

Fiorino Cargo ve Fiorino Combi, hem iş hayatınızda hem de gündelik hayatta size birden fazla kullanım rahatlığı getirmekte. Bence FIAT markası her modelinde olduğu gibi özellikle yakıt tasarrufu, kullanım kolaylığı ve 2. el güveniyle her kesime kolay cevap vermekte. Fiyat uygunluğu olarak Fiorino bence hiçbir rakibi olmayan ticari kategoride iddialı bir model. Yukarı açılır arka kapısıyla yükleme kapasitesini kolaylaştırırken aynı zamanda görüş rahatlığı da sağlamakta. Koltuklarını gerektiği zamanlarda çıkarabilmeniz veya katlayabilmeniz iç hacme ne kadar ihtiyacınız var ise o kadar kullanmanızı sağlıyor. Yine İleri Teknoloji Prensibini bu modelde de gösteren FIAT Fıorıno, 5'ınc dokunmatik ekranı, navigasyon sistemi ve yeni fonksiyonel direksiyonu gibi birçok yeniliğe sahip.

 

DIŞ TASARIMI YENİLENDİ

Dış tasarımında yenilenen birçok özelliği bulunan Fiorino, Piano Black Elmas Kesim Jant, ön ve arka tanpon görünümü, ve yenilenen ön ızgara ile dış tasarım da da gerekeni fazlasıyla yapmış. Multijet teknolojisini Fiorıno da da bulmanız yakıt ekonomisi ve sürüşü keyfini bu modelde de çok rahat kullanmanızı sağlayan bir  diğer özellik. Fıat Fiorıno 1.3 dizel Multijet teknolojisinde 75hp ve 95 hp manuel ve yine 75hp  otomatik vites seçeneği de kullanmakta 75hp/190nm tork ve 95hp/200nm tork gücüne sahip düşük yakıt ve her iki motor seçeneğinde de sürüş keyfi yaşatmakta.

10735 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER