GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE DEĞİŞMEYEN LEZZET; TARİHİ SARIYER BÖREK

Geçmişten günümüze değişmeyen lezzet; Tarihi Sarıyer Börek

100 yıldan daha uzun zamandır varlığını sürdüren, 1995 yılından bu yana kurumsal olarak hizmet veren Tarihi Sarıyer Börek, birbirinden güzel lezzetlerini Başiskele’de hazırlıyor, Türkiye’nin dört bir yanına servis ediyor.

1895 yılına dayanan geçmişiyle Tarihi Sarıyer Börek, günümüze ulaşmış asırlık bir lezzet durağı. Logo ve markasını 1995 yılında tescil ettirerek kurumsal bir firma olan Tarihi Sarıyer Börek 1995 yılında börekçiliği sektör yaparak o günden bugüne sektörde hizmet vermeye devam ediyor. Tarihi Sarıyer Börek; sektöründe ilk marka olma özelliğini kullanan bazı art niyetli firmalar Sarıyer Börek adı altında logo ve ismi taklit ederek pazardan  pay kapmaya çalışıyorlar. Marka Sahibi Erdeniz Çolak bu firmalarla önümüzdeki günlerde konuyu yargıya taşıyarak hukuki mücadelesini başlatmayı düşünüyor.

 

 

FRANCHISING

Börek ve unlu mamüller konusunda uzmanlaşmış yapısıyla Tarihi Sarıyer Börek, genel müdürü Akın Şahbaz’ın liderliğinde ürün yelpazesi ile sektör  tecrübesini birleştirerek Franchise çalışmalarına hız veriyor. Tarihi Sarıyer Börek; bu bilgi, birikim ve satış zincirini iş planına uygun lokasyonlarda açılacak, 12.500 dolarlık bir franchise bedeliyle yatırımcısına riski en az geri dönüşü en yüksek oranda bir yatırım imkanı sunuyor. Tarihi Sarıyer Börek 50’nin üzerinde ürüne sahip. Başlıca lokomotif ürünler arasında;  börek, poğaça, açma, simit, sandviç, kır pidesi, mantı, kuru pasta, tatlı, limonata ve çay yer alıyor.

 

 

ÜRÜNLERİMİZ

Tarihi Sarıyer Börek’in üretimden tüketim aşamasına kadar önceliği müşteri memnuniyeti. Markanın en önemli özelliği imalatta kullanılan ham maddelerin birinci sınıf ve yıllardır aynı yerlerden temin edilen hammaddelerden oluşması. Bu yüzden kalite sürekliliği ve lezzet devamlılığı ön planda tutuluyor.

 

 

Tarihi Sarıyer Börek, geçmişten gelen lezzetini Türkiye’nin 14 ilinde 46 bayisi ile tüketicilere özenle sunuyor. Tarihi Sarıyer Börek’in 2016 yılı için hedefi ülke çapında 60, 2020 yılına kadarda 120 bayi sayısına ulaşmak ve yurtdışında açılacak bayilerle adımızı uluslar arası pazarda duyurmak.

 

 

https://twitter.com/sariyer_borek?lang=tr

https://www.facebook.com/sariyerborek/

İnstagram Link: https://www.instagram.com/tarihisariyerborek/

web: http://www.sariyerborek.com/

Tel: 444 41 70

Mail: sariyer@sariyerborek.com

Adres: Başiskele Vezirçiftliği Mahallesi, D-130 Karayolu üzeri No: 172

1918 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER