GERÇEK İSKENDERİN ADRESİ BURSA KENT İSKENDER

Gerçek iskenderin adresi Bursa Kent İskender

Kentimizde yaklaşık bir yıl önce açılan Bursa Kent İskender Bursa’nın meşhur iskenderini ve pideli köftesini İzmitliler’in ayağına getirdi

İzmitliler’in ticaret hayatından yakından tanıdığı Mert Optik’in sahiplerinden Murat Berat Aksoy’un işletmeciliğini üstlendiği Bursa Kent İskender, enfes lezzetleriyle İzmitliler’in dikkatini üzerine çekmeyi başardı.  Açık ve kapalı alan olmak üzere iki farklı bölümden oluşan işletme yaklaşık 150 metrekarelik bir alana sahip. Müşteri odaklı çalışan işletme hızlı servisi ve güler yüzlü personeliyle hizmette sınır tanımıyor. Bursa Kent İskender ev ve işyerlerine paket servis olarak da hizmet veriyor.

 

 

 

BU İSKENDER BİR BAŞKA

Bursa Kent İskender’de Bursa’ya özgü ürünler kullanılıyor. Özellikle Bursa tereyağıyla yapılan İskender, işletmenin kendine özgü sosuyla birleşince ortaya enfes bir lezzet çıkıyor. İskenderi yerken tereyağının tadını bile almıyorsunuz. Eti o kadar lezzetli ki tereyağı iskenderin ayıbını örtmek yerine sadece iskenderi süslüyor.

 

 

KÖMÜR ATEŞİNDE PİŞİYOR

Üstelik Bursa Kent İskender’de döner kömür ateşinde pişiriliyor. Gerçektende kömürde pişen döneriyle kentimizde gerçek iskender yiyebileceğiniz ender işletmelerden bir tanesi. Artık gerçek iskender yemek için Bursa’ya gitmeye gerek yok. Bursa Kent İskender’le bu enfes lezzet ayağınıza geldi.

 

 

PİDELİ KÖFTEYİ DENEMELİSİNİZ

İşletmenin bir başka mükemmel lezzeti ise yine Bursa’nın meşhur yiyeceklerinden pideli köfte. Servis tabağına serilen pidenin üzerine konulan 8 adet köfte üzerine Bursa Kent İskender’in özel sosu ve Bursa terağıyı döküldükten sonra yoğurtla servis edilen pideli köfteye bayılacaksınız. Yediğinizde sizlerde bu lezzetin bir köfteden daha fazlası olduğunu anlayacaksınız.

 

KATKI MADDESİ YOK

Bursa Kent İskender’de kullanılan etler doğal ortamda yetişen ve tamamen yerli hayvanlardan elde ediliyor. Ürünlerde tuz hariç hiçbir katkı maddesi bulunmuyor. Gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz, yediğinizde et yediğinizin farkına varabileceğiniz ender yerlerden bir tanesi.

 

 

GÜNLÜK TAZE TATLILAR

İşletmede et ağırlıklı ürünlerin yanında birde taze günlük tatlılar bulunmakta. Bursa Kent İskender’de yemeğin ardından günlük olarak üretilen fırın sütlaç, ekmek kadayıfı ve peynir tatlısı da müşterileri büyülüyor.

 

ÜZÜM ŞIRASI BİR HARİKA

Bursa’ya özgü tatları müşteriyle buluşturan Bursa Kent İskender’de kola, gazoz, ayran gibi içecekleri tercih etmeyenler için müthiş bir alternatif bulunuyor. Bursa’nın Gemlik ilçesinden getirilen üzüm şırası tamamıyla ev yapımı olmakla beraber vitamin deposu. İşletmeye gelip de şipariş verdiğiniz ürünün yanında kola vs. içmek istemiyorsanız bu doğal ürünü tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğinizde bu muhteşem içeceğin tadına doyamayacaksınız.

 

Paket servis için 0262 311 72 42 no’lu telefonla iletişim kurabilirsiniz.

Adres: Yenişehir mahallesi demokrasi bulvarı no 62/A İzmit/Kocaeli (Pasha Palas Otel’in karşısı)

 

 

 

 

 

 

 

6162 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER