GÖLCÜK BELEDİYESİ’NDE HİÇ PARALELCİ YOKMUŞ..!

Gölcük Belediyesi’nde hiç paralelci yokmuş..!

Askeri darbe girişiminin ardından belediyelerdeki ilk görevden almanın ilçe belediye başkanı tarafından Gölcük’te yapıldığı duyurulmuştu

Askeri darbe girişiminin ardından belediyelerdeki ilk görevden almanın ilçe belediye başkanı tarafından Gölcük’te yapıldığı duyurulmuştu.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş cemaatçi olduğu öne sürülen Gölcük Belediyesi'nin Elektrik İşleri Amiri Nejdet Gencer’in istifasını talep etmişti.

İstifa eden Nejdet Gencer’in aynı belediyede nikah memuru olarak görev yapan kardeşi Hikmet Gencer kendi isteğiyle istifa ettiği iddia edilmişti.

Gölcük Belediyesi’nden öğrenilen bilgiye göre paralel yapı operasyonları kapsamında belediyede görev yapan kimse açığa alınmadı.

Gölcük Belediyesi’nde cemaati her daim uzak tuttuğu öğrenilen Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, pek çok ilçe belediyesinin destek verdiği dönemlerde bile cemaati karşısına aldı.

İstifaya davet edildiği iddia edilen amir Nejdet Gencer’in emekli olduğu, kardeşi Hikmet Gencer’in ise görevine devam ettiği öğrenildi.

8432 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER