GÖLCÜK'TE COŞKULU BAYRAMLAŞMA

Gölcük'te coşkulu bayramlaşma

Gölcük Belediyesi'nde bayramlaşma programı dahilinde farklı bir hareketlilik yaşandı. Önce protokolün gerçekleştirdiği bayramlaşma programı sonrası, jandarma, emniyet, hastane , huzurevi ve Çocuk Köyü'nde kalan çocuklarla bayramlaşıldı

HALKLA BAYRAMLAŞMA KONGRE SARAYINDA GERÇEKLEŞTİ 

Gölcük Belediyesi'nde bayramlaşma programı dahilinde farklı bir hareketlilik yaşandı. Halkla bayramlaşma programına Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı ,Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, , İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Faruk Keskin,İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yzb.Cevdet Çal, Siyasi Parti Başkanları ve yönetimi, İlçe Müftüsü Mehmet Yazıcı , Muhtarlar , Odalar, Dernek Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları ve vatandaşlar katıldı. Yapılan konuşmalarda bayramlarda birlik beraberliğin önemine vurgu yapıldı.

 

İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI'NDA BAYRAMLAŞMA 

İlk olarak Protokol İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ettiler. Jandarma Komutanı.J.Yzb.Çal tarafından karşılanan protokol mehmetçikle  bayramlaştı. İlçe Jandarma Komutanı Çal'a Kaymakam Yazıcı Çiçek, Belediye Başkanı Ellibeş Çikolata, takdim etti.

 

İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ KARAKOL AMİRLİĞİ BAHÇESİNDE BAYRAMLAŞMA 

Akabinde Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü Merkez Karakol Amirliği bahçesinde Protokol Emniyet Mensuplarıyla bayramlaştı. İlçe Emniyet Müdürü Keskin tarafından karşılanan protokol burada tüm Emniyet Mensupları adına İlçe Emniyet Müdürü Keskin’e Kaymakam Yazıcı Çiçek, Belediye Başkanı Ellibeş çikolata takdim etti.

 

GÖLCÜK NECATİ ÇELİK  DEVLET HASTANESİ'NDE BAYRAMLAŞMA 

Protokol ziyaretlerinde Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi'nde hastane yönetimi eşliğinde hasta ziyaretlerinde bulunan Kaymakam Yazıcı ve Belediye Başkanı Ellibeş, hastanede kat görevlisi hemşirelere çikolata ve çiçek takdim etti.

 

PROTOKOL HUZUREVİNDE 

Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, ve eşleri huzurevini ziyaret edip yapılan sohbetin ardından huzurevinde kalan yaşlılara çiçek takdiminde bulundular.

 

SARAYLI ÇOCUK KÖYÜNDE BAYRAMLAŞMA 

Bayramlaşma programının son ziyareti Saraylı çocuk köyüne yapıldı. Saraylı Çocuk köyünde kalan çocuklar tarafından karşılanan Kaymakam Yazıcı,  Belediye Başkanı Ellibeş çocuk köyü salonunda çocuklarla bir araya gelip bayramlaşarak çeşitli hediyeler verdiler.

3265 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER