İFTARDA ENFES BİR İSKENDER… BURSA KENT İSKENDER

İftarda enfes bir İskender… Bursa Kent İskender

İzmit Yenişehir Mahallesi’nde yer alan Bursa Kent İskender, ramazan ayı boyunca sadece dönerden oluşan iftar menüleriyle hizmet verecek. Tereyağına boğulmayan, lezzetiyle büyüleyen bir İskender için, siz de Bursa Kent İskender’e gidin

İzmitliler’in ticaret hayatından yakınen tanıdığı Mert Optik’in sahiplerinden Murat Berat Aksoy’un işletmeciliğini üstlendiği Bursa Kent İskender, enfes iskenderiyle İzmitliler’in dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

 

 

Bursa Kent İskender sadece dönerden oluşan iftar menüleriyle ramazan ayında da vazgeçilmezlerinizden olacak Ramazan ayının beşinci gününden itibaren müşterilerine hizmet vermeye başlayacak o.lan Bursa Kent İskender’de iftar menüsü de oldukça zengin. Mercimek çorbası, ordövr tabağı, 1 porsiyon İskender, şöbiyet, baklava ya da sütlü Nuriye tatlılarından dilediğinizi seçerek güzel bir iftar yapabilirsiniz.

 

 

ÖZEL LEZZET UYGUN FİYATA

Bursa Kent İskender’de iftarın ardından çay ve kahve de sınırsız olarak müşterilere ikram ediliyor. Fiyatlar ise böyle bir lezzet ve kalite için oldukça uygun. Fiks iftar menüsünün fiyatı sadece 35 TL. Ramazan ayı boyunca saat 12.00’den itibaren müşterilerine hizmet vermeye başlayacak olan Bursa Kent İskender 100 kişilik kapasitesiyle toplu iftar yapmak isteyen müşterilerini de özel olarak ağırlayacak.

 

 

BURSA’YA ÖZGÜ ÜRÜNLER

Açık ve kapalı alan olmak üzere iki farklı bölümden oluşan Bursa Kent Iskender’de hızlı servis hemen dikkatinizi çekecek. Mutfakta Bursa’ya özgü ürünler kullanılıyor. Özellikle Bursa tereyağıyla yapılan İskender, işletmenin kendine özgü sosuyla birleşince ortaya enfes bir lezzet çıkıyor.

 

 

İskenderi yerken tereyağının tadını bile almıyorsunuz. Eti o kadar lezzetli ki tereyağı iskenderin ayıbını örtmek yerine sadece iskenderi süslüyor.

 

 

KÖMÜR ATEŞİNDE LEZZET

Üstelik Bursa Kent İskender’de döner kömür ateşinde pişiriliyor. Gerçektende kömürde pişen döneriyle kentimizde gerçek iskender yiyebileceğiniz ender işletmelerden bir tanesi. Artık gerçek iskender yemek için Bursa’ya gitmeye gerek yok.

 

 

Ayrıca Bursa Kent İskender’de kullanılan etler doğal ortamda yetişen ve tamamen yerli hayvanlardan elde ediliyor. Ürünlerde tuz hariç hiçbir katkı maddesi bulunmuyor. Gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz, yediğinizde et yediğinizin farkına varabileceğiniz ender yerlerden bir tanesi.

 

 

BURSA KENT İSKENDER

Adres: Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No: 63 İzmit/KOCAELİ

( Yahya Kaptan Yolu üzeri ) Tel: 0262 311 72 42

12532 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER