İHALE DOSYASI

İhale Dosyası

10 Haziran İhale Dosyası

KOÜ, yazılım satın alacak
Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı, 1 adet network ve sistem yazılımı, 1 adet sistem odası izleme sistemi yazılımı, 1 adet sunucu güncelleme yazılımı, 1 adet Linux sunucu yazılımı,1 adet veri depolama sistemi güncelleme yazılımı tip-1, 1 adet veri depolama sistemi güncelleme yazılımı tip 2 alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 1 Temmuz Cuma günü saat 10.00’da KOÜ Rektörlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 140 TL karşılığında rektörlükten temin edilebilir.

 

İzmit Belediyesi festival yaptıracak
İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 2016 Uluslararası İzmit Deniz Festivali Organizasyonu hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 30 Haziran Perşembe günü saat 10.00’da İzmit Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Başiskele Belediyesi tamirat işi yaptıracak

Başiskele Belediyesi, asfalt yama ve parke bordür tamirat yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 27 Haziran Pazartesi günü saat 11.30’da Başiskele Belediyesi Yuvacık Hizmet Binası Strateji Geliştirme Müdürlüğü İhale Birimi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.


Gebze’de okullardaki tadilat yaptırılacak
Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, okul binası tadilat ve çevre düzenlemesi yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 23 Haziran Perşembe günü saat 10.00’da Gebze Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

4 bin TL’ye eksantrik pres satılacak
Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet menkul 5 tonluk eksantrik presi satışa çıkarıyor. İhale 28 Haziran Salı günü saat 11.50’de Gebze Organize Sanayi Bölgesi Pelitli Köyü Öztaş Zımpara Taşları Mak. İmalat İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.’de yapılacak. Malın muhammen bedeli 4 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de akülü motosiklet satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 1 adet Ramzey marka akülü motosikleti satışa çıkarıyor. İhale 30 Haziran Perşembe günü saat 12.00’de Darıca Osmangazi Mahallesi Sanayi Caddesi No:33 adresindeki Yıldız Yedieminlik’te yapılacak. Malın muhammen bedeli 2 bin 700 TL olarak belirlendi.

 


98 bin TL’ye arsa satılacak

Kocaeli 2. İcra Dairesi, Derince Kaşıkçı Mahallesi Almalık mevkii 2678 parseldeki taşınmazı satışa çıkarıyor. Tarla vasfında olan taşınmaz, 1960 metrekare yüzölçümüne sahip. Yüzde 5 eğimli bir topoğrafyaya sahip tarlanın üzerinde uzun yıllardan beri tarım yapılmadığı ve hali hazırda ekili olmadığı tespit edilmiştir. Taşınmaz civar köyleri İzmit'e bağlayan yolun kenarında bulunmamakta ve kuru tarım arazisidir, yerleşim yerlerinin bitişiğindedir. İhalesi 14 Haziran Salı günü saat 11.00’de Büyükşehir Belediyesi Mezat Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 98 bin TL olarak belirlendi.

 

Ford Fiesta 30 bin TL’ye satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 34 JL 0085 plakalı 2012 model Ford Fiesta marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizikler tespit edilen aracın ön camında çatlak olduğu, lastiklerinin eski olduğu belirlenmiştir. Aracın anahtar ve ruhsatı da bulunmamaktadır. İhalesi 16 Haziran Perşembe günü saat 13.45’te Gebze AVM arkasındaki Asır Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 30 bin TL olarak belirlendi.

977 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER