İHALE DOSYASI

İhale dosyası

11 Şubat ihale dosyası

Kartepe Belediyesi ahşap malzeme alacak

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, ahşap malzeme alınması için ihaleye çıkıyor. İhale, 17 Şubat Çarşamba günü saat 10.00’da Kartepe Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Dicle Caddesi No.12 adresinde bulunan Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde yapılacak. Sözleşmenin ardından işin 7 ay içinde peyderpey teslim edilmesi isteniyor. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilir. İhale dokümanı 50 TL karşılığında belediyenin destek hizmetleri müdürlüğünden temin edilebilir.

 

10 şoförle 10 kamyonet 297 gün süreyle alınacak

Kocaeli Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü; 10 adet 297 gün süreli, yol ve yemek giderleri dahil en az brüt asgari ücretle şoför, 10 adet 297 gün süreli, yakıt hariç kamyonet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale, 24 Şubat Çarşamba günü saat 10.00’da Başiskele Ovacık Mahallesi Burçak Sokak No.15 adresinde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilir. İhale dokümanı 150 TL karşılığında İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

BUGÜN YAPILACAK İHALELER

 

--Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, mülkiyeti kendisine ait olan 2 adet iş yerini kiraya çıkarıyor. İhale kapsamında; Sanayi Mahallesi Ömer Türkçakal Bulvarı Güney Terminal içindeki 55 metrekare kapalı çay ocağı ve sosyal tesis 2 yıllığına aylık 840 TL muhammen kira bedeliyle, Kozluk Mahallesi Seka Camii altı Seka Sporcu Eğitim Merkezi içindeki 48.75 metrekare açık kafeterya ve sosyal tesis 2 yıllığına aylık bin 290 TL muhammen kira bedeliyle kiralanacak. İhaleler, saat 10.00 ile 10.30 arasında Sanayi Mahallesi Ömer Türkçakal Bulvarı No.40 adresindeki Belde A.Ş. Genel Müdürlüğü’nde yapılacak.

 

--Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, çeşitli ebatlarda toplam 80 bin metre polietilen boru ve bin 500 adet kapling manşon alımı için ihaleye çıkıyor. İhale, saat 14.00’te Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğü F Blok Zemin Kat adresinde yapılacak.

 

--Dilovası Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Bağdat Caddesi ve 226. Sokağa 807 ton asfalt serimi için ihaleye çıkıyor. İhale, saat 10.00’da Cumhuriyet Mahallesi Bağdat Caddesi No.94 adresinde bulunan belediye hizmet binasında yapılacak.

 

İCRALAR

10 bin TL’ye araç satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 41 TA 807 plakalı 1997 model Peugeot 306 marka aracı satışa çıkardı. Gri renk, anahtarı ve ruhsatı olmayan aracın satışı bugün saat 10.00’da Gebze İstasyon mahallesi Şehit Abdullah Horoz Caddesi No.138 adresinde yapılacak. Aracın muhammen bedeli 10 bin TL olarak belirlendi.

 

Citroen Berlingo için 30 bin TL isteniyor

Gebze 3. İcra Dairesi, 41 TA 017 plakalı 2010 model Citroen Berlingo marka aracı satışa çıkardı. Mavi renk, kapalı kasa panelvan türü, sıralı koltuk sistemi mevcut, arka ve arka sağ, sol kısım camlı, emniyet tertibatı mevcut, muhtelif yerlerinde hafif ezikler bulunan, anahtar ve ruhsatı olmayan aracın satışı bugün saat 10.20’de Darıca Abdi İpekçi Mahallesi 1548. Sokak No.1 adresinde bulunan Ermiş Otoparkı’nda yapılacak. Araç için 30 bin TL isteniyor.

 

Gebze 3. İcra’da Renault araç satılık

Gebze 3. İcra Dairesi, 06 BZ 4437 plakalı 2010 model Renault Symbol marka aracı satışa çıkardı. Yakıt türü dizel, gri renk, arka stop lambası kırık, sağ ön çamurluk, tampon, ön kaput, ön far hasarlı, lastikleri eski ve patlak olan aracın satışı bugün saat 10.30’da Darıca Abdi İpekçi Mahallesi 1548. Sokak No.1 adresinde bulunan Ermiş Otoparkı’nda yapılacak. Aracın değeri 12 bin TL olarak açıklandı.

 

Mıtsubıshı araç için 12 bin TL isteniyor

Gebze 1. İcra Dairesi, 41 D 8569 plakalı 2008 model Mıtsubıshı marka aracı satışa çıkardı. Aracın satışı bugün saat 10.30’da Gebze Köşklüçeşme Mahallesi 578. Sokak No.6 adresinde yapılacak. Aracın muhammen bedeli 12 bin TL olarak açıklandı.

1132 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER