İHALE DOSYASI

İhale dosyası

25 Şubat ihale dosyası

KOÜ, tıbbi malzeme alacak

Kocaeli Üniversitesi, tıbbi malzeme satın alımı yapacak. İhale kapsamında 280 bin test kan sayım solüsyon alımı yapılacak. İhale, 10 Mart Perşembe günü saat 10.00’da KOÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 100 TL karşılığında hastanenin satın alma biriminden temin edilebilir.


Cezaevine servis hizmeti alınacak

Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü, personel ve hükümlü servisi hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 8 Mart Salı günü saat 14.00’te Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumu Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 50 TL karşılığında Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü Satınalma Biriminden temin edilebilir.

 

Büyükşehir, iş makinesi kiralayacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, Kocaeli Genelinde Kullanılmak Üzere İş Makinesi Kiralanması hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale, 23 Mart Çarşamba günü saat 14.00’te Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğü F Blok Zemin Kat’ta yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 150 TL karşılığından Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nden temin edilebilir.


Acil kaçış maskesi alınacak

Genel Kurmay Başkanlığı Milli Savunma Bakanlığı, acil kaçış maskesi alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 22 Mart Salı günü saat 10.00’da Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı 1 No.lu İhale Komisyonu Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 5 TL karşılığında Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı 1 No.lu İhale Komisyonu Başkanlığı’ndan temin edilebilir.Derince’de hastaneye malzeme alınacak

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, gastroloji ve KBB için sarf malzeme alımı işi için ihaleye çıkıyor. İhale, 18 Mart Cuma günü saat 14.00’te Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 100 TL karşılığında Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Satınalma Servisi’nden temin edilebilir.

 
İCRALAR

 

6 bin TL’ye Fiat Palio satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 34 DJ 5598 plakalı 2005 model FİAT Palio marka aracı satışa çıkarıyor. Arka sol farında kırık, sağ arka lastiği patlak ve sağ ön kaputta boyalarda çatlak olan aracın ihalesi 29 Şubat Pazartesi günü saat 11.00’de Gebze Işıklar Otoparkı’nda yapılacak. Aracın muhammen bedeli 6 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de ambulans satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 34 GFG 12 plakalı 2000 model VOLKSWAGEN marka ambulansı satışa çıkarıyor. Sağ arka kısmı darbeli olan aracın anahtar ve ruhsatı bulunmuyor. İhale, 26 Şubat Cuma günü saat 10.45’te Darıca Açık Otoparkı’nda yapılacak. Aracın muhammen bedeli 15 bin TL olarak belirlendi.

 

35 bin TL’ye Fiat Linea satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 34 DC 0683 plakalı 2013 model FIAT Linea marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizikler bulunan aracın anahtar ve ruhsatı bulunmuyor. İhale, 29 Şubat Pazartesi günü saat 10.00’da Gebze Gücü Yeter Otoparkı’nda yapılacak. Aracın muhammen bedeli 35 bin TL olarak belirlendi.

1514 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER