İHALE DOSYASI

İhale dosyası

29 Şubat ihale dosyası

Körfez’de çorba dağıtım hizmeti alınacak

Körfez Belediyesi, çorba çeşmelerinde çorba dağıtım hizmeti alımı için ihaleye çıkıyor. İhale, 21 Mart Pazartesi günü saat 10.00’da Körfez Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi No:369 adresinde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İnşaat malzemesi alınacak

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, muhtelif cinste inşaat malzemesi alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 18 Mart Cuma günü saat 10.30’da Kandıra Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 50 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Su depoları yapımı için ihaleye çıkılacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Yukarıpazar ve Zeytinlik İçmesuyu depoları tadilatı, terfi ve içmesuyu terfi merkezi inşaatı yapımı için ihaleye çıkıyor. İhale 11 Mart Cuma günü saat 11.00’de D-100 Karayolu üzeri Sekapark No:59 B Blok Oda:155 İzmit adresinde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 150 TL karşılığında D-100 Karayolu üzeri Sekapark No:59 adresinden temin edilebilir.

 


İCRALAR

Televizyon ve laptop satılacak

Kocaeli 3. İcra Dairesi, toplu satışta; 2 adet ve monitör, Asus bilgisayar kasası, LG monitör, 1 adet bilgisayar kasası ve monitör WSuper R.y Master R460 kasa ve viev sonic monitör, 1 adet bilgisayar 1 adet LC marka bigisayar kasası (harddiski bulunmamaktadır), 2 adet televizyon Sunny marka 32 inch televizyon ve 1 Adet Notebook 1 adet compak laptopu satışa çıkarıyor. İhale 9 Mart Çarşamba günü saat 10.30’da Başiskele UBS Yediemin Taşıma ve Depolama Hizmetleri’nde yapılacak. İhalenin muhammen bedeli 4 bin 300 TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de 35 bin TL’ye Hyundai i20 satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 34 UA 0139 plakalı 2013 model Hyundai i20 marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizikler bulunan aracın sağ arka kapısında hafif boya kalkması bulunuyor. Anahtar ve ruhsatı bulunmayan aracın ihalesi bugün saat 13.30’da Gebze Sultanorhan Mahallesi 1117. Sokak’ta bulunan Tek Güç Otoparkı’nda yapılacak. Aracın muhammen bedeli 35 bin TL olarak belirlendi.FIAT marka kamyonet satılacak

Gebze 1. İcra Dairesi, 41 VR 446 plakalı 2014 model FIAT marka kapalı kasa kamyoneti satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizikler bulunan aracın anahtar ve ruhsatı bulunmuyor. Aracın ihalesi yarın saat 09.40’ta Gebze Tatlıkuyu Mahallesi 1319/2 Sokak Gebze Center AVM arkası Asır Otoparkı’nda yapılacak Aracın muhammen bedeli 40 bin TL olarak belirlendi.

 

20 bin TL’ye Mercedes Vito satılacak

Gebze 1. İcra Dairesi, 16 HU 586 plakalı 1998 model Mercedes Vito marka kapalı kasa kamyoneti satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizikler tespit edilen aracın anahtar ve ruhsatı bulunmuyor. Aracın ihalesi yarın saat 10.00’da Gebze Tatlıkuyu Mahallesi 1319/2 Sokak Gebze Center AVM arkası adresinde yapılacak. Aracın muhammen bedeli 20 bin TL olarak belirlendi.

 

45 bin TL’ye Peugeot satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 34 ZA 9266 plakalı 2012 model Peugeot marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizikler bulunan aracın ruhsatı bulunmuyor. Aracın ihalesi yarın saat 10.40’da Gebze Köşklüçeşme Mahallesi 578. Sokak No:5’te bulunan Işıklar Otoparkı’nda yapılacak. Aracın muhammen bedeli 45 bin TL olarak belirlendi.

1376 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER