İHALE DOSYASI

İhale dosyası

4 Mart ihale dosyası

Büyükşehir, dere ıslahı inşaatı yaptıracak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kartepe Derbent Mahallesi’nde dere ıslahı inşaatı için ihaleye çıkıyor. İhale 29 Mart Salı günü saat 11.00’de D-100 Karayolu üzeri Sekapark No:59 B Blok Oda No: 155’te yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 200 TL karşılığında D-100 Karayolu üzeri Sekapark No:59 B Blok Oda No: 155’ adresinden temin edilebilir.

 

KÖPRAŞ, personel ve araç alacak

KÖPRAŞ Temizlik Gıda Bordür İmalat İnşaat Özel Güvenlik Eğitim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 24 ay süreyle personel ve araç kiralama işi için ihaleye çıkıyor. İhale 28 Mart Pazartesi günü saat 09.00’da Körfez Hacıosman Mahallesi Bağdat Caddesi No:87’de yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 500 TL karşılığında Körfez Hacıosman Mah. Bağdat Cad. No:87’de muhasebe servisinden temin edilebilir.

 

Derince’ye 400 çöp konteyneri alınacak

Derince Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, metal çöp konteyneri ve çöp konteyneri kaldırma aparatı alımı için ihaleye çıkıyor. İhaleyle 400 adet metal çöp konteyneri ve 5000 set de çöp konteyneri kaldırma aparatı alınacak. İhale 25 Mart Cuma günü saat 14.30’da Derince Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 50 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Kamu Hastaneleri, bilgisayar alacak

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, bilgisayar donanımı alımı için ihaleye çıkıyor. İhaleyle; 270 adet masaüstü bilgisayar, 270 adet monitör, 15 adet dizüstü bilgisayar ve 20 adet tümleşik bilgisayar alınacak. İhale 24 Mart Perşembe günü saat 10.30’da Kocaeli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 50 TL karşılığında Kocaeli İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Mali Hizmetler Başkanlığı Satın Alma Birimi’nden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Kartepe’de 20 bin TL’ye Peugeot satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, 41 LE 001 plakalı 2006 model Peugeot marka aracı satışa çıkarıyor. Anahtar ve ruhsatı bulunmayan aracın muhtelif yerlerinde çizik ve paslanmalar olduğu tespit edilmiştir. Aracın ihalesi 8 Mart Salı günü saat 10.00’da Kartepe Msn Otoparkı’nda yapılacak. Aracın muhammen bedeli 20 bin TL olarak belirlendi.

 

16 bin TL’ye Ford Connect satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, 54 ZS 418 plakalı 2004 model Ford Transit Connect Tourneo marka aracı satışa çıkarıyor. 2012 yılından beri otoparkta bağlı bulunan aracın muhtelif yerlerinde çizik ve ezikler olduğu tespit edilmiştir. Aracın ihalesi 8 Mart Salı günü saat 10.20’de Kartepe Msn Otoparkı’nda yapılacak. Aracın muhammen bedeli 16 bin TL olarak belirlendi.

 

Kandıra’da 45 bin TL’ye Citroen aracı satılacak

Kandıra İcra Dairesi, 41 LF 165 plakalı 2014 model Citroen marka aracı satışa çıkarıyor. Ruhsatı bulunmayan aracın muhtelif yerlerinde çizik ve ezikler olduğu tespit edilmiştir. Aracın ihalesi 8 Mart Salı günü saat 11.00’de Kandıra Ustalar Otoparkı’nda yapılacak. Aracın muhammen bedeli 45 bin TL olarak belirlendi.

 

Körfez’de 20 bin TL’ye Wolkswagen satılacak

Körfez İcra Dairesi, 41 FA 266 plakalı 1999 model Wolkswagen marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizik ve eziklerin olduğu tespit edilen aracın anahtarının olmadığı tespit edilmiştir. İhale, 9 Mart Çarşamba günü saat 10.30’da Körfez Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Aracın muhammen bedeli 20 bin TL olarak belirlendi.

974 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER