İHALE DOSYASI

İhale dosyası

7 Mart ihale dosyası

Karayolları, yol çizgisi ve montaj işi alacak

Karayolları Genel Müdürlüğü, devlet ve il yollarında; soğuk yol çizgi boyası ile yol çizgilerinin çizilmesi, katılım ve ayrım kolları için yüksek performanslı reflektif trafik işaret levhalarının yapımı ve montajı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 28 Mart Pazartesi günü saat 10.00’da İstanbul Kağıthane Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 370 TL karşılığında Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

Karayolları, asfalt beton alımı yapacak

Karayolları Genel Müdürlüğü, 1. Bölge Müdürlüğü sorumluluğundaki Anadolu yakasında bulunan devlet ve il yollarının bakım ve onarım için asfalt betonu alımı yapacak. İhaleyle 8 bin tonluk asfalt alınacak. İhale, 25 Mart Cuma günü saat 15.00’te İstanbul Kağıthane’de bulunan Karayolları 1.Bölge Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 150 TL karşılığında Karayolları 1.Bölge Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

Genelkurmay, sebze meyve alımı yapacak

Genel Kurmay Başkanlığı, 6 kalem baharlık sebze ve meyve alımı yapacak. İhale 16 Mart Çarşamba günü saat 10.00’da Kocaeli Kartepe Sakıp Sabancı Caddesi No: 134 adresinde bulunan Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanlığı’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 20 TL karşılığında Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanlığı’ndan temin edilebilir.

 

İCRALAR

Kandıra Çınarlık Köyü’nde arsa satılacak

Kandıra İcra Dairesi, ilçede Eğercili Mahallesi mevkiinde Çınarlık köyünde 125 ada 13 parsel nolu taşınmazı satışa çıkarıyor. İhale 13 Nisan Çarşamba günü saat 14.00’te Kandıra Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 103 bin 110,53 TL olarak belirlendi.

 

45 bin TL’ye Ford Mustang satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, 41 RY 854 plakalı 2004 model Ford Mustang Coupe marka aracı satışa çıkarıyor. Anahtar ve ruhsatı bulunmayan aracın tüm aksamlarında eskime ve çizikler olduğu tespit edilmiştir. Araç 2 yıldır otoparkta bağlı olarak durmaktadır. İhalesi, yarın saat 11.00’de Kartepe Msn Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Aracın muhammen bedeli 45 bin TL olarak belirlendi.

 

Citroen marka satılacak

Kandıra İcra Dairesi, 41 LF 165 plakalı 2014 model Citroen marka aracı satışa çıkarıyor. Ruhsatı olmayan aracın muhtelif yerlerinde çizik ve çürükler bulunduğu tespit edilmiştir. İhalesi yarın saat 11.00’de Kandıra Orhan Mahallesi’ndeki Ustalar Otopark İşletmeciliği’nde yapılacak. Aracın muhammen bedeli 45 bin TL olarak belirlendi.

 

Körfez’de Wolkswagen marka araç satılacak

Körfez İcra Dairesi, 41 FA 266 plakalı 1999 model Wolkswagen marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizik ve ezikler bulunan aracın anahtarının olmadığı tespit edilmiştir. İhalesi 9 Mart Çarşamba günü saat 10.30’da Körfez Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Aracın muhammen bedeli 20 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de BMC marka kamyonet satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 34 FA 6992 plakalı 2008 model BMC marka kamyoneti satışa çıkarıyor. Ön tamponunda hasar bulunan aracın muhtelif yerlerinde çizikler mevcut. Aracın anahtar ve ruhsatının bulunmadığı tespit edilmiştir. İhalesi 10 Mart Perşembe günü saat 10.00’da Gebze Asır Otoparkı’nda yapılacak. Aracın muhammen bedeli 26 bin TL olarak belirlendi.

 

24 bin TL’ye FIAT Linea satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 34 FM 0523 plakalı 2008 model Fiat Linea marka aracı satışa çıkarıyor. Anahtarı bulunmayan aracın motor kaputunda ufak çaplı boya atması ve arka tampondaki hafif sürtme izi dışında hasar olmadığı tespit edilmiştir. İhalesi 10 Mart Perşembe günü saat 10.50’de Gebze Barış Mahallesi Koşuyolu Caddesi 1801. Sokak Çelikel Ticaret’te yapılacak. Aracın muhammen bedeli 24 bin TL olarak belirlendi.

1294 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER