İHALE DOSYASI

İhale dosyası

9 Mart ihale dosyası

Körfez Belediyesi kereste alımı yapacak
Körfez Belediyesi kereste alımı işi için ihaleye çıkıyor. İhale 30 Mart Çarşamba günü saat 10.00’da Körfez Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 150 TL karşılığında belediyenin destek hizmetleri müdürlüğünden temin edilebilir.

 

Derince’de hastaneye nöroloji malzemeleri alınacak

Türkiye Kamu Hastaneleri Kamu Hastaneleri Kurumu, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 6 kalem nöroloji tıbbi sarf malzeme alımı yapacak. İhale 16 Mart Çarşamba günü saat 14.00’te Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında hastanenin satın alma servisinden temin edilebilir.

 

Körfez’de taş duvar  alımı yapılacak

Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, taş duvar yapımı işi için ihaleye çıkıyor. İhale 22 Mart Salı günü saat 10.00’da Körfez Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyenin destek hizmetleri müdürlüğünden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Kandıra’da 3 katlı bina satılacak

Kandıra İcra Dairesi, 152 ada ve 18 parseldeki 345 metrekarelik taşınmazı satışa çıkarıyor. Taşınmaz, belediyenin uygulama imar planında konut alanı kullanımında kalmaktadır. Parsel üzerinde 3 katlı betonarme karkas olarak inşa edilmiş bina yer almaktadır. İhale, 26 Nisan Salı günü saat 11.00’de Kandıra Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. Malım muhammen bedeli 245 bin 62,50 TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de 272 bin TL’ye daire satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, Darıca 926 ada no, 23 parseldeki daireyi satışa çıkardı. Taşınmaz, 2. katta bulunmaktadır. İhale 11 Mart Cuma günü saat 10.00’da Gebze Sultanorhan Mahallesi İlyasbey Caddesi No:27 adresindeki adliye ek binasında mezat salonunda yapılacak. Malın muhammen bedeli 272 bin TL olarak belirlendi.

 

35 bin TL’ye FIAT Fiorino satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 41 VR 163 plakalı 2014 model FIAT Fiorino marka aracı satışa çıkarıyor. Anahtar ve ruhsatı bulunmayan aracın muhtelif yerlerinde çizikler olduğu tespit edilmiştir. İhalesi yarın saat 11.50’de Çayırova Merkez Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 35 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de Opel Astra satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 41 TL 518 plakalı 2011 model Opel Astra marka aracı satışa çıkarıyor. Tekerlerinin durumunun iyi olduğu aracın vuruğu veya çiziğinin olmadığı ile anahtarının da bulunmadığı tespit edilmiştir. İhale 15 Mart Salı günü saat 13.30’da Gebze Ünal Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 40 bin TL olarak belirlendi.

 

41 bin TL’ye Ford Transit satılacak

Gölcük İcra Dairesi, 41 KZ 775 plakalı 2013 model Ford Transit Custom marka aracı satışa çıkarıyor. Aracın muhtelif yerlerinde çizik ve ezikler olduğu tespit edilmiştir. İhale 16 Mart Çarşamba günü saat 10.30’da Gölcük Oto Kurtarıcısı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 41 bin TL olarak belirlendi.

1194 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER