İHALE DOSYASI

İhale dosyası

10 Mart ihale dosyası

Çayırova’da cadde düzenlemesi yapılacak

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Ulaşım Yol Bakım Onarım ve Yapım Şube Müdürlüğü, Çayırova’da Özgürlük Caddesi üst yapı düzenleme işi için ihaleye çıkıyor. İhale 31 Mart Perşembe günü saat 11.00’de belediyenin ihale işleri şube müdürlüğünde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Su depoları yapımı için ihaleye çıkılacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Yukarıpazar ve Zeytinlik İçmesuyu depoları tadilatı, terfi ve içmesuyu terfi merkezi inşaatı yapımı için ihaleye çıkıyor. İhale 11 Mart Cuma günü saat 11.00’de D-100 Karayolu üzeri Sekapark No:59 B Blok Oda:155 İzmit adresinde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 150 TL karşılığında D-100 Karayolu üzeri Sekapark No:59 adresinden temin edilebilir.

 

Çayırova emniyeti akaryakıt alımı yapacak

Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü, 13 bin 92 litre oktan kurşunsuz benzin ve 73 bin 144 litre motorin alımı için ihaleye çıkıyor. İhale, 17 Mart Perşembe günü saat 14.00’te Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 50 TL karşılığında Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden temin edilebilir

 

İCRALAR

Kandıra Kurtyeri Köyü’nde taşınmaz satılacak

Kandıra İcra Dairesi, Kurtyeri Köyü’nde 101 ada, 1 parsel numarasındaki taşınmazı satışa çıkarıyor. Taşınmaz şu anda konut alanı olarak kullanılmaktadır. İhalesi 4 Mayıs Çarşamba günü saat 10.30’da Kandıra Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 227 bin TL olarak belirlendi.

 

Kartepe’de 187 bin TL’ye bina satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, Kartepe İsmetpaşa Caddesi 1478 parselindeki taşınmazı satışa çıkardı. Taşınmazın üzerine 3 katlı zemin ve 2 normal kat şeklinde bina bulunmakta olup, zemin katlar 80 metrekare, normal katlar ise 85’er metrekaredir. Toplam 312 metrekareye sahip taşınmazın ihalesi 11 Nisan Pazartesi günü saat 11.30’da Doğu Kışla Parkı’ndaki Büyükşehir Belediyesi Mezat Salonu’nda yapılacak. İhalede satış gerçekleştirmez ikinci ihale 9 Mayıs Pazartesi günü saat 11.30’da aynı yerde yapılacak. Taşınmazın muhammen bedeli ise 187 bin 775 TL olarak belirlendi.

 

İzmit’te 110 bin TL’ye daire satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, İzmit Cumhuriyet mahallesi Necmettin Kırbaş Sokak üzeri 1021 ada 265 parsel mevkiindeki B Blok 3 kat 8 nolu bağımsız bölümü satışa çıkardı. Mesken, antre, hol, salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkondan oluşan 110 metrekare dairenin satışı 15 Mart Salı günü saat 10.00’da Büyükşehir Belediyesi’nin Doğu Kışla Parkı içerisinde bulunan mezat salonunda yapılacak. Dairenin değeri 110 bin TL olarak belirlendi.

 

3 bin 500 TL’ye Renault satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 34 UZ 0929 plakalı 1992 model Renault marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizik ve çürükler bulunan aracın ruhsat ve anahtarı da bulunmuyor. İhale 22 Mart Salı günü saat 10.00’da Darıca Açık Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 3 bin 500 TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de Toyota Yaris satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 41 UB 236 plakalı 2011 model Toyota Yaris marka aracı satışa çıkarıyor. Tekerlekleri eski olan aracın muhtelif yerlerinde çizikler olduğu ve aracın anahtar ve ruhsatının da bulunmadığı tespit edilmiştir. İhale 22 Mart Salı günü saat 10.45’te Darıca Açık Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 27 bin TL olarak belirlendi.

1060 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER