İHALE DOSYASI

İhale dosyası

11 Mart ihale dosyası

Kamu Hastaneleri, heterojen yer döşemesi alacak

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, 2016 mali yılı conductive yer döşemesi ve heterojen yer döşemesi alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 1 Nisan Cuma günü saat 10.30’da Alikahya Karadenizliler Mahallesi Elmatepe Caddesi No:57’deki Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Satın Alma Birimi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında kurumun satın alma biriminden temin edilebilir.

 

Kadastro, sayısal kadastral harita yaptıracak

Kocaeli Kadastro Müdürlüğü, sayısal kadastral harita yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 12 Nisan Salı günü saat 10.00’da İzmit Ayazma Mahallesi Gemici Sokak’ta bulunan Kocaeli Kadastro Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 391 TL karşılığında kadastro müdürlüğünden temin edilebilir.

 

TÜBİTAK’a personel servisi hizmeti alınacak

Marmara Araştırma Merkezi Diğer Özet Bütçeli Kuruluşlar Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu, TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi’ne personel taşıma servis hizmet alımı yapacak. İhale 8 Nisan Cuma günü saat 10.00’da Gebze’deki TÜBİTAL MAM Satın Alma Birimi’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında TÜBİTAK MAM Satın Alma Birimi’nden temin edilebilir.

 

Valiliğe personel alınacak

İçişleri Bakanlığı, valilikte çalıştırılmak üzere; 13 şoför, 20 büro personeli, 17 temizlik personeli ve 2 engelli personel alımı yapacak. İhale 7 Nisan Perşembe günü saat 14.30’da Kocaeli Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhale dokümanı 100 TL karşılığında Kocaeli Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’ndan temin edilebilir.

 

İCRALAR

Körfez’de Fiat Doblo satılacak

Körfez İcra Dairesi, 41 SL 066 plakalı 2013 model Fiat Doblo marka aracı satışa çıkarıyor. Ön kaputunda ezikler bulunan aracın muhtelif yerlerinde de çizikler tespit edildi. Aracın ihalesi 11 Nisan Pazartesi günü saat 10.30’da Körfez Zeki Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 39 bin TL olarak belirlendi.

 

8 bin TL’ye cam yıkama makinesi satılacak

Kocaeli 1. İcra Dairesi, 1 adet Elif marka cam yıkama makinesini satışa çıkarıyor. İhale 4 Nisan Pazartesi günü saat 10.50’de Başiskele Sepetlipınar Mahallesi Arpalık Caddesi No:118 6. Blok’taki UBS Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 8 bin TL olarak belirlendi.

 

25 bin TL’ye FIAT marka araç satılacak

Kocaeli 3. İcra Dairesi, 41 SH 829 plakalı 2013 model Fiat marka aracı satışa çıkarıyor. Ön camında çatlaklar bulunan aracın arka plakasının olmadığı ve muhtelif yerlerinde çizik ve çürükler olduğu tespit edilmiştir. Aracın anahtar ve ruhsatı da bulunmamaktadır. İhale 18 Mart Cuma günü saat 10.00’da 61 Otomotiv Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 25 bin TL olarak belirlendi. 

 

93 model BMW satılacak

Kocaeli 3. İcra Dairesi, 34 Z 9000 plakalı 1993 model BMW marka aracı satışa çıkarıyor.  Anahtar ve ruhsatı bulunmayan aracın sağ tekerinin olmadığı ve diğer üç lastiğinin de eski olduğu belirlenmiştir. Aracın arka koltuğunun da bulunmadığı tespit edilmiş ve ön camında da kırıklar olduğu tespit edilmiştir. İhale 22 Mart Salı günü saat 10.30’da Emekevler Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Emekevler Muhtarlığı karşısında yapılacak. Malın muhammen bedeli 7 bin TL olarak belirlendi.

 

27 bin TL’ye Toyota Yaris satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 41 UB 236 plakalı 2011 model Toyota Yaris marka aracı satışa çıkarıyor. Tekerlekleri eski olan aracın muhtelif yerlerinde çizikler bulunuyor. Aracın anahtar ve ruhsatının olmadığı da tespit edilmiştir. İhale 22 Mart Salı günü saat 10.45’te Darıca Cami Mahallesi Zambak Sokak No:1 Açık Otopark’ta yapılacak. Malın muhammen bedeli 27 bin TL olarak belirlendi.

1312 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER