İHALE DOSYASI

İhale dosyası

14 Mart ihale dosyası

Büyükşehir, kum ve çakıl alımı yapacak
Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü, kent genelinde sahillerde kullanılmak üzere kum-çakıl alımı yapacak. İhale 4 Nisan Pazartesi günü saat 14.00’te belediyenin ihale işleri şube müdürlüğünde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

Belediye, Ortaburun’da mahalle konağını yaptıracak

İzmit Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü, Ortaburun Mahalle Konağı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 28 Mart Pazartesi günü saat 10.30’da İzmit Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Büyükşehir, liseye kapalı spor salonu yaptıracak

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Karamürsel’de 100 Yıl Endüstri Meslek Lisesi’ne kapalı spor salonu yapımı işi için ihaleye çıkıyor. İhale 4 Nisan Pazartesi günü saat 11.30’da belediyenin ihale işleri şube müdürlüğünde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Ford Fiesta, 15 bin TL’ye satılacak

Kocaeli 2. İcra Dairesi, 41 SD 047 plakalı 2013 model Ford Fiesta marka aracı satışa çıkarıyor. Önden ve arkadan kazalı darbeli olan aracın sağ ön lastiğinin kopmuş olduğu ve ön cam ve sağ yan aynanın da kırık olduğu tespit edilmiştir. Aracın ihalesi 1 Nisan Cuma günü saat 11.00’de İzmit Sanayi Mahallesi’nde Özcan Yol Yardım ve Otoparkı’nda yapılacak. Aracın muhammen bedeli 15 bin TL olarak belirlendi.

 

Başiskele’de 10 adet klima satılacak

Kocaeli 2. İcra Dairesi, 10 adet Trance marka klimayı satışa çıkarıyor. İhale 21 Mart Pazartesi günü saat 10.50’de Başiskele Karadenizliler Mahallesi Fakülte Caddesi No: 83-85 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 2 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de 120 adet fayans yapıştırıcısı satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 120 adet Filli Boya marka fayans yapıştırıcısını satışa çıkarıyor. İhale 18 Mart Cuma günü saat 11.00’de Darıca Nenehatun Mahallesi Aydınlar Caddesi No:2’deki Kaya Yediemin Deposu’nda yapılacak. Tanesi 9 TL olarak belirtilen malların muhammen bedeli ise bin 80 TL olarak belirlendi.

 

Cumhuriyet Mahallesi’nde 110 bin TL’ye daire satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, İzmit Cumhuriyet Mahallesi Necmettin Kırbaş Sokak üzerinde bulunan binada B Blok 3. Kat 8 No’lu adresteki daireyi satışa çıkarıyor. 110 metrekare olan 3+1 dairenin ihalesi 15 Mart Salı günü saat 10.00’da Doğu Kışla Parkı içerisinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Mezat Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 110 bin TL olarak belirlendi. 

 

10 bin TL’ye Honda Civic satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 34 NY 347 plakalı 1994 model Honda Civic marka aracı satışa çıkarıyor. Arka tamponu kırık olan aracın, ön cam ve kapı kollarının çalışmadığı, döşemelerinin eski olduğu ve muhtelif yerlerinde de çizikler olduğu tespit edilmiştir. Aracın ihalesi 16 Mart Çarşamba günü saat 11.00’de Gebze Osmanyılmaz Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No: 342 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 10 bin TL olarak belirlendi.

1301 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER