İHALE DOSYASI

İhale dosyası

15 Mart ihale dosyası

Kamu hastaneleri kantin yerlerini kiralayacak

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, kullanım hakkı genel sekreterliğe bağlı olan sağlık tesislerine tahsisli olan kantin yerlerini kiraya verecek. Darıca Farabi Devlet Hastanesi Kantin Yeri, 2 yıllık süreyle kiraya verilecek olup bir yıllık tahmini kira bedeli 220 bin 567 TL olarak belirlendi. İhalesi ise 23 Mart Çarşamba günü saat 14.00’te genel sekreterliğin mali hizmetler başkanlığında yapılacak. İzmit Seka Devlet Hastanesi de 3 yıllık süreyle kiraya verilecek. 1 yıllık tahmini kira bedeli 197 bin 944 TL olarak belirlenen kantin yerinin ihalesi de 24 Mart Perşembe günü saat 14.00’te genel sekreterliğin mali hizmetler başkanlığında yapılacak. İhale dokümanları 75 TL karşılığında genel sekreterliğin satın alma biriminden temin edilebilir.

 

Büyükşehir, su temin inşaatı yaptıracak

Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Kandıra Merkez Atıksu Arıtma Tesisi UV yapısından yeşil alanlar için gri su temin inşaatı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 12 Nisan Salı günü saat 11.00’de D-100 Karayolu üzeri Sekapark No:59 B Blok Oda No:155 İzmit adresinde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 200 TL karşılığında yukarıda belirtilen adresten temin edilebilir.

 

Büyükşehir, arıcı evini yeniden yaptıracak

Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Kozluk Mahallesi’nde Semahat Arıcı Evi Rekonstrüksiyonu yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale24 Mart  Perşembe günü saat 10.30’da belediyenin ihale işleri şube müdürlüğünde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Bağırganlı’da 4 bina satışa çıkarılıyor

Kandıra İcra Dairesi, Bağırganlı Köyü’nde 108 ada, 79 parsel no adresinde bulunan taşınmazı satışa çıkardı. Taşınmaz, kısmet konut yerleşik alanı kısmen tarımsal niteliği korunacak alan kullanımındadır. Taşınmazın üzerinde 4 adet bina bulunmaktadır. Toplam 2.162 metrekare olan taşınmazın ihalesi 11 Mayıs Çarşamba günü saat 10.30’da Kandıra Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 702 bin 776,64 TL olarak belirlendi.

 

5 adet banyo aynası satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 5 adet banyo aynasını satışa çıkarıyor. İhale 18 Mart Cuma günü saat 11.10’da Darıca Nenehatun Mahallesi Aydınlar Caddesi No:2 Kaya Yediemin Deposu’nda yapılacak. Tanesi 35 TL olarak belirtilen malın muhammen bedeli ise 175 TL olarak belirlendi.

 

Gölcük’te 60 bin TL’ye daire satılacak

Gölcük İcra Dairesi, Saraylı Köyü’nde 3 bağımsız bölümlü taşınmazı satışa çıkarıyor. Taşınmaz eski bir bina olup belediyenin imar planı sınırları içerisindedir. Yaklaşık 100 metrekare kullanım alanına sahip olan taşınmazın ihalesi bugün saat 10.30’da Gölcük Adliyesi Gölcük İcra Müdürlüğü Kalemi girişinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 60 bin TL olarak belirlendi.

 

18 bin TL’ye Fiat marka araç satılacak

Kocaeli 3. İcra Dairesi, 41 DD 886 plakalı 2008 model FIAT marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizik ve eziklerin olduğu aracın ön camında çatlaklar olduğu anahtar ve ruhsatını da olmadığı tespit edilmiştir. İhale 18 Mart Cuma günü saat 10.40’ta İzmit Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 18 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de Hyundai marka araç satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 34 AK 2059 plakalı 2000 model Hyundai marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizik ve ezikler bulunan aracın tekerleklerinin eski olduğu ve anahtar ile ruhsatını olmadığı tespit edilmiştir. İhale 22 Mart Salı günü saat 11.00’de Darıca Cami Mahallesi Zambak Sokak No:1 Açık Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 6 bin 500 TL olarak belirlendi.

 

35 bin TL’ye Ford Fiesta satılacak

Gebze 1. İcra Dairesi, 41 UG 378 plakalı 2011 model Ford Fiesta marka aracı satışa çıkarıyor. Aracın anahtar ve ruhsatını olmadığı tespit edilmiştir. İhale 24 Mart Perşembe günü saat 10.00’da Çayırova Şekerpınar Mahallesi Irmak Sokak Çayırova Merkez Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 35 bin TL olarak belirlendi.

1553 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER