İHALE DOSYASI

İhale dosyası

17 Mart ihale dosyası

Genelkurmay, ekmek alımı yapacak

Genel Kurmay Başkanlığı, Deniz İkmal Merkezi Komutanlığı, ekmek alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 6 Nisan Çarşamba günü saat 10.00’da Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı 1 No’lu İhale Komisyonu Başkanlığı Merkez Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 5 TL karşılığında yukarıda belirtilen adresten temin edilebilir.


SEKA fabrikalarına tadilat yaptırılacak

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Etüt Proje ve Keşif Şube Müdürlüğü, eski SEKA Fabrikası 2 ve 3, kağıt fabrikaları yapılarının tadilat yapımı işi için ihaleye çıkıyor. İhale 5 Nisan Salı günü saat 11.00’de Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.


Üniversite, teknik malzeme alımı yapacak

Kocaeli Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği, 356 kalem teknik malzeme alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 5 Nisan Salı günü saat 10.00’da Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimlik Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı tüm istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında hastaneden temin edilebilir.

 

Cezaevi, metal işleme makinası alacak

Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü, metal işleme makinaları alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 4 Nisan Pazartesi günü saat 14.00’te Kandıra Karayolu 20. km. Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumu Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü Satınalma Birimi’nden temin edilebilir.

 

İSU’ya boru ve ek parça alınacak

Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, düktil boru ve ek parçaları alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 7 Nisan Perşembe günü saat 10.00’da İSU Genel Müdürlüğü B Blok 155 numaralı odada yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 200 TL karşılığında İSU Genel Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Gebze’de kauçuk enjeksiyon makinası satılacak

Gebze 1. İcra Dairesi, 1 adet Jingday marka kauçuk enjeksiyon makinesini satışa çıkarıyor. İhale 23 Mart Çarşamba günü saat 11.15’te Gebze Barış Mahallesi 1803/1 Sokak No:5/A adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 12 bin 500 TL olarak belirlendi.

 

Büro ve mutfak malzemeleri satılacak

Gebze 1. İcra Dairesi, 1 adet hernevi makine toplamda 80 kalem büro ve mutfak malzemesini satışa çıkarıyor. İhale 23 Mart Çarşamba günü saat 12.45’te Gebze Barış Mahallesi 1803/1 Sokak No:5/A adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 280 bin 370 TL olarak belirlendi.

 

27 bin TL’ye Toyota satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 41 UB 236 plakalı 2011 model Toyota Yaris marka aracı satışa çıkarıyor. Tekerlekleri eski olan aracın muhtelif yerlerinde çizikler olduğu ve aracın anahtar ve ruhsatının da bulunmadığı tespit edilmiştir. İhale 22 Mart Salı günü saat 10.45’te Darıca Açık Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 27 bin TL olarak belirlendi.

11 bin TL’ye Peugeot marka araç satılacak

Kocaeli 4. İcra Dairesi, 41 PM 332 plakalı 2005 model Peugeot marka aracı satışa çıkarıyor. Ön camında çatlat olan aracın lastiklerini eski olduğu, kaporta yüzeyinin birçok yerinde ufak derecede ezilme ve çiziklerin olduğu, arka bagaj kapısı, arka sağ ve sol çamurluklar ile sağ ön kapı koruma plastiklerinin olmadığı tespit edilmiştir. Aracın anahtar ve ruhsatının mevcut olduğu tespit edilmiştir. İhale 29 Mart Salı günü saat 15.40’ta Kartepe MSN Yeddiemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 11 bin TL olarak belirlendi.

1575 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER