İHALE DOSYASI

İhale dosyası

21 Mart ihale dosyası

Sevindikli Köyü’nde imam evi yaptırılacak

Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Sevindikli Köyü İmam Evi’nin yapımı için ihaleye çıkıyor. İhale 29 Mart Salı günü saat 10.30’da Körfez Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyenin destek hizmetleri müdürlüğünden temin edilebilir.

 

Başiskele Belediyesi 3 iş yerini kiralayacak

Başiskele Belediyesi, mülkiyeti belediyeye ait olan Kullar Hayme Hatun Bayan Spor Merkezi Kuaför Salonu ile spor merkezindeki kafeteryayı ayrı ayrı 3 yıllığına kiraya verecek. Her iki yerin aylık muammen kira bedeli 432,73 TL+KDV olarak belirlendi. İhale 30 mart Çarşamba günü Başiskele Belediyesi’nin ihale toplantı odasında yapılacak. Geçici teminat bedelleri ihale saatine kadar belediyeye yatırılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Büyükşehir, 3 iş yerini kiralayacak

Büyükşehir Belediyesi, 3 adet taşınmazını kiralamak için ihale yapacak. İzmit Sekapark 1. Etap’taki 2 Nolu WC 3 yıllığına kiraya verilecek. Mekanın yıllık muammen kira bedeli 3 bin 500 TL+KDV olarak belirlendi. Körfez Tütünçiftlik sahilindeki 26 adet sandal çekek yeri de 1 yıllığına kiraya verilecek. Bu yerin yıllık muammen bedeli ise 5 bin 150 TL+KDV olarak belirtildi. Plajyolu’ndaki çocuk trafik pisti de 3 yıllığına kiraya verilecek. Pistin yıllık muammen kira bedeli de bin 500 TL+KDV olarak belirlendi. 3 ayrı yerin ihalesi 30 Mart Çarşamba günü saat 10.30’da Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda yapılacak.

 

İCRALAR

Kozluk Mahallesi’nde 4 katlı bina satılacak

Kocaeli 3. (Sulh Hukuk Mahkemesi) Satış Memurluğu, Kozluk Mahallesi’nde 850 ada 80 parseldeki taşınmazı satışa çıkarıyor. Taşınmazın üzerinde 40-45 yıllık 4 katlı bir bina vardır. Binadaki dairelerin toplam alanı 90 metrekaredir. İhale 17 Mayıs Salı günü saat 14.00’te Kocaeli 3. Sulh Hukuk Mahkemesi Duruşma Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 202 bin 200 TL olarak belirlendi.

 

Ambarcı Köyü’nde iki ayrı arsa satılacak

Kocaeli 2. Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu, İzmit Ambarcı Köyü’nde 1648 parseldeki ve 1656 parseldeki arsa vasfındaki taşınmazları satışa çıkarıyor. Her iki taşınmazın ihalesi 21 Nisan Perşembe günü  Kocaeli 2. Sulh Hukuk Mahkemesi Duruşma Salonu’nda yapılacak. 1648 parseldeki taşınmazın muhammen bedeli 85 bin 250 TL olarak belirlenirken, 1656 parseldeki taşınmazın muammen bedeli ise 152 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de 80 adet erkek takım elbise satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, muhtelif marka ve bedendeki 80 adet erkek takım elbiseyi satışa çıkarıyor. İhale 24 Mart Perşembe günü saat 10.55’te Darıca Kazım Karabekir Mahallesi Aşık Veysel Caddesi No:15 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 13 bin 500 TL olarak belirlendi.

 

65 bin TL’ye Wolkswagen marka araç satılacak

Körfez İcra Dairesi, 41 B 3280 plakalı 2014 model Wolkswagen marka aracı satışa çıkarıyor. Aracın ihalesi yarın saat 10.15’te Körfez Zeki Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 65 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de Ford Fiesta satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 41 D 2192 plakalı 2012 model Ford Fiesta marka aracı satışa çıkarıyor. Sol tarafı darbeli olan aracın ön tamponunda darbe ve muhtelif yerlerinde çizikler olduğu tespit edilmiştir. Aracın anahtar ve ruhsatı bulunmamaktadır. İhale yarın saat 10.30’da Darıca Cami Mahallesi Zambak Sokak No:1 Açık Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 35 bin TL olarak belirlendi.

 

6 bin TL’ye Tofaş Fiat satılacak

Karamürsel İcra Dairesi, 41 HL 342 plakalı 1989 model Tofaş Fiat marka Şahin tipli aracı satışa çıkarıyor. Tavanında çökmeler olan aracın boyasının ve lastiklerini eski olduğu ve muhtelif yerlerinde de çizik, çürümeler bulunduğu tespit edilmiştir. İhalesi yarın saat 11.15’te Hemak Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 6 bin TL olarak belirlendi.

 

11 bin TL’ye Ford Transit satılacak

Karamürsel İcra Dairesi, 34 FL 8405 plakalı 1996 model Ford Transit 190 marka aracı satışa çıkarıyor. Ön ve arka tamponunda hasar olan aracın kaportada ve muhtelif yerlerinde çürükler mevcut. Aracın lastiklerinin de eski olduğu tespit edilmiştir. İhale yarın saat 14.15’te Hemak Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 11 bin TL olarak belirlendi.

1119 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER