İHALE DOSYASI

İhale dosyası

22 Mart ihale dosyası

Kartepe Belediyesi 10 adet kamyon kiralayacak

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, kamyon kiralama hizmet alımı işi için ihaleye çıkıyor. İhale sonucunda 5 adet şoförlü ve 5 adet de şoförsüz olmak üzere toplamda 10 adet damperli kamyon kiralanacak. İhale 12 Nisan Salı günü saat 10.00’da belediyede yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Kamu hastaneleri, biyomedikal  metroloji hizmeti alacak

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, 2016 yılı biyomedikal metroloji hizmeti alımı işi için ihaleye çıkıyor. İhale 12 Nisan Salı günü saat 10.30’da Karadenizliler Mahallesi Elmatepe Caddesi No:57 adresindeki Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında genel sekreterlikten temin edilebilir.

 

Belediye, inşaat malzemesi alacak

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, inşaat malzemesi alımı işi için ihaleye çıkıyor. İhale 29 Mart Salı günü saat 10.00’da Kartepe Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İSU’ya temizlik personeli alınacak

Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, temizlik hizmet alımı işi için ihaleye çıkıyor. İhale sonucunda 46 temizlik personeli 36 ay süreliğine işe alınacak. İhale 19 Nisan Salı günü saat 10.30’da İSU Genel Müdürlüğü’nde B blok 155 nolu odada yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı tüm istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 200 TL karşılığında İSU’dan temin edilebilir.

 

Büyükşehir, gençlik kampı hizmeti alacak

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, gençlik kampı hizmeti alımı için ihaleye çıkıyor. İhale sonucunda 245 takvim günü süreli 26 kalem otelcilik hizmetleri ile 43 bin 824’er öğün sabah, öğlen ve akşam yemeği hizmetleri alınacak. İhale 18 Nisan Pazartesi günü saat 14.30’da Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.


İCRALAR

Kandıra’da 5 katlı bina satılacak

Kandıra İcra Dairesi, Kandıra Otogarı’nın 110 metre doğusundaki 360 ada 8 parseldeki kayıtlı taşınmazı satışa çıkarıyor. Taşınmazın üzerinde 5 katlı bina yer almaktadır. İhale 18 Mayıs Çarşamba günü saat 14.00’te Kandıra Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. Malın muammen bedeli 200 bin TL olarak belirlendi.

 

Kandıra’da 74 bin TL’ye arsa satılacak

Kandıra İcra Dairesi, Kocakaymaz köyünde 6357 parselde kayıtlı taşınmazı satışa çıkarıyor. Taşınmazın üzerinde bir adet betonarme bina bulunmaktadır. İhale 18 Mayıs Çarşamba günü saat 14.20’de Kandıra Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. Malın muammen bedeli 74 bin 171,25 TL olarak belirlendi.

 

50 bin TL’ye Ford marka kamyon satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 34 HF 394 plakalı 2005 model Ford Cargo model kamyonu satışa çıkarıyor. Tekerlekleri eski olan aracın şasede yırtık olduğu, ön tamponunda hasar olduğu ve muhtelif yerlerinde de çizikler olduğu tespit edilmiştir. Aracın anahtar ve ruhsatı da yoktur. İhale 23 Mart Çarşamba günü saat 10.15’te Gebze Köşklüçeşme Mahallesi 578. Sokak No:5 Işıklar Otoparkı’nda yapılacak. Malın muammen bedeli 50 bin TL olarak belirlendi.

 

IVECO marka kamyon satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 34 BG 0776 plakalı 2003 model IVECO marka kamyonu satışa çıkarıyor. Tekerlekleri eski olan aracın şasesinde paslanma ve çürümeler bulunup, muhtelif yerlerinde de çizikler tespit edilmiştir. Aracın anahtar ve ruhsatı da bulunmamaktadır. İhale 23 Mart Çarşamba günü saat 10.00’da Gebze Köşklüçeşme Mahallesi 578. Sokak No:5 Işıklar Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 30 bin TL olarak belirlendi.

639 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER