İHALE DOSYASI

İhale dosyası

5 Nisan ihale dosyası

KOÜ, yemek ve dağıtım hizmeti alacak

Kocaeli Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü, 1 yıllık malzeme dahil yemek ve dağıtımı hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 5 Mayıs Perşembe günü saat 10.00’da KOÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimlik Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında üniversiteden temin edilebilir.

Kartepe’de plent altı asfalt betonu alınacak

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, plent altı asfalt betonu nakliye alımı işi için ihaleye çıkıyor. İhale 4 Mayıs Perşembe günü saat 10.00’da belediyede yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı tüm istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı ise 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.


Gebze’de organizasyon hizmetleri alınacak

Gebze Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 2016-2017 eğitim öğretim dönemleri eğitim ve organizasyon hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale sonucunda 9 ay süreli 112 personel alınacak. İhale 27 Nisan Çarşamba günü saat 10.00’da belediyede yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

Gölcük Tersanesine elektrik alınacak
Milli Savunma Bakanlığı Gölcük Tersanesi Komutanlığı, serbest tüketici hakkı kapsamında elektrik alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 4 Mayıs Perşembe günü saat 14.00’te Gölcük Merkez Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 9/A Kat:2’deki Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 5 TL karşılığında Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı’ndan temin edilebilir.

 

Darıca Belediyesi asfalt malzemesi alacak

Darıca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, aşınma Tip2 asfalt malzemesi alımı işi için ihaleye çıkıyor. İhale 21 Nisan Perşembe günü saat 09.30’da belediyede yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

220 bin TL’ye TIR satılacak

Körfez İcra Dairesi, 41 B 1450 plakalı 2013 model Mercedes marka TIR’ı satışa çıkarıyor. İhale 13 Nisan Çarşamba günü saat 10.30’da Körfez Kaymakamlık binası yanı Körfez TEM turnikeleri çıkışında bulunan Zeki Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 220 bin TL olarak belirlendi.

 

Rodaj işleme makinesi satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, 1 adet Deka marka rodaj işleme makinesini satışa çıkarıyor. İhale 11 Nisan Pazartesi günü saat 11.15’te Başiskele UBS Yediemin Deposu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 26 bin TL olarak belirlendi.

Gebze’de hangar çadır satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet 60x30 metre ebatlarında, 1.800 metrekare alana sahip hangar çadırı satışa çıkarıyor. İhale 7 Nisan Perşembe günü saat 11.00’de Gebze Kadıllı Köyü Meydanı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 40 bin TL olarak belirlendi.

 

Başiskele’de çatı paneli satılacak

Kocaeli 1. İcra Dairesi, 2000 metre farklı boy ve ebatlardaki panelsan panele ait çatı panelini satışa çıkarıyor. İhale 12 Nisan Salı günü saat 10.30’da Başiskele Yanyol No:2 adresinde bulunan Asgül İnş. Metal San. Tic. A.Ş.’de yapılacak. Malın muhammen bedeli 79 bin TL olarak belirlendi.

 

40 bin TL’ye Ford Focus satılacak

Kocaeli 2. İcra Dairesi, 77 DE 476 plakalı 2011 model Ford Focus marka aracı satışa çıkarıyor. Araçta hafif çiziklerin olduğu, lastik ve döşemelerin iyi olduğu, araç teybinin, kontak anahtarının ve ruhsatının olmadığı tespit edilmiştir. İhale 11 Nisan Pazartesi günü saat 10.20’de Başiskele Kızılırmak Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 40 bin TL olarak belirlendi.

1169 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER