İHALE DOSYASI

İhale dosyası

13 Nisan ihale dosyası

Gölcük Tersanesi'ne idaktör ve foam alınacak

Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığı Deniz İkmal Merkez Komutanlığı, 5 kalem idaktör ve foam alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 17 Mayıs Salı günü saat 10.00'da Gölcük Tersanesi İhale Komisyonu Başkanlığı'nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 5 TL karşılığında Gölcük ihale komisyonu başkanlığından temin edilebilir.

 

İSU, 14 bin 623 fidan dikecek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, 14 bin 623 adet fidan dikimi hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 10 Mayıs Salı günü saat 10.30'da İSU Genel Müdürlüğü'nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında İSU'dan temin edilebilir.

 

Büyükşehir, Kartepe'nin yollarını onaracak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Kartepe'de yol yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 9 Mayıs Pazartesi günü saat 11.00'de Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü'nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında Büyükşehir Belediyesi'nden temin edilebilir.

 

Kandıra güney yolları yapılacak

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Kandıra ilçesi güney kısım yol yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 4 Mayıs Çarşamba günü saat 11.00'de Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü'nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Valilik, Yuvacık Ortaokulu'nu yaptıracak

Kocaeli Valiliği, Başiskele Yuvacık Ortaokulu yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 2 Mayıs Pazartesi günü saat 14.30'da Kocaeli Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında valilikteki satın alma biriminden temin edilebilir.

 

İCRALAR

35 bin TL'ye Ford marka kamyonet satılacak

Körfez İcra Dairesi, 41 R 8670 plakalı 212 model Ford marka kamyoneti satışa çıkarıyor. Aracın muhtelif yerlerinde çizikler olduğu tespit edilip aracın sağ arka lastiğinin de patlak olduğu tespit edilmiştir. Aracın ihalesi 15 Nisan Cuma günü saat 10.30'da Körfez Zeki Yediemin Otoparkı'nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 35 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze'de Fiat Strada kamyonet satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 34 DH 8665 plakalı 2006 model Fiat Strada marka kamyoneti satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizikler bulunan aracın tekerleklerinin eski olduğu ve aracın anahtar ile ruhsatının bulunmadığı tespit edilmiştir. İhalesi 19 Nisan Salı günü saat 10.00'da Darıca Cami Mahallesi Zambak Sokak No:1 adresinde bulunan açık otoparkta yapılacak. Malın muhammen bedeli 15 bin TL olarak belirlendi.

 

15 bin TL'ye Peugeot marka kamyonet satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 34 EU 0489 plakalı 2007 model Peugeot marka kamyoneti satışa çıkarıyor. Aracın; sağ aynasının kırık, sağ direk darbeli olduğu ve muhtelif yerlerinde çizikler olduğu tespit edilmiştir. Aracın sol kelebek camı kırık olup anahtar ve ruhsatı da yoktur. İhalesi 19 Nisan Cuma günü saat 10.15'te Darıca Cami Mahallesi Zambak Sokak No:1 adresindeki açık otoparkta yapılacak. Malın muhammen bedeli 15 bin TL olarak belirlendi.

1655 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER