İHALE DOSYASI

İhale dosyası

6 Mayıs ihale dosyası

Kamu hastaneleri, cihaz alımı yapacak
Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, 36 aylık Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi manyetik rezonans cihazı ile sonuç karşılığı görüntüleme hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 31 Mayıs Salı günü saat 11.30’da Alikahya Karadenizliler Mahallesi’nde bulunan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında genel sekreterlikten temin edilebilir.

 

Büyükşehir, içmesuyu deposu yaptıracak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Gölcük ve Karamürsel ilçeleri içmesuyu, kanalizasyon hattı ve içmesuyu deposu inşaatı için ihaleye çıkıyor. İhale 31 Mayıs Salı günü saat 11.00’de İSU Genel Müdürlüğü’nden temin edilebilir. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında İSU Genel Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

Belediye, 2 bin adet çöp konteyneri alacak

Derince Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, 1250 adet 240 litrelik ve 750 adet 360 litrelik plastik çöp konteyneri alacak. İhale 27 Mayıs Cuma günü saat 14.30’da Derince Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir. 

 

Arızlı Kabaoğlu’nda yollar yaptırılacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, İzmit Arızlı Kabaoğlu’nda yol yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 26 Mayıs Perşembe günü saat 11.00’de Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Büyükşehir, Gölcük’te kapalı spor salonu yaptıracak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Gölcük Ortaokulu’na kapalı spor salonu yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 20 Mayıs Cuma günü saat 11.00’de Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir. 

 

İCRALAR 

Forklift ve çivi zımbası satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 1 adet Komatsu marka forklift ile 2 adet çivi zımbasını satışa çıkarıyor. İhale 17 Mayıs Salı günü saat 11.00’de Gebze Pelitli Köyü merkez mevkii Sanayi Sokak No:12 Yıldız Yediemin Deposu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 12 bin TL olarak belirlendi.

 

Saraylı Köyü’nde 3 katlı bina satılacak

Gölcük İcra Dairesi, İpekyolu Mahallesi mevkii Saraylı Köyü’nde 3258 parseldeki taşınmazı satışa çıkarıyor. Taşınmaz üzerinde tapu kaydında arsa olarak geçse de üzerinde 3 katlı bir bina olduğu belirlenmiştir.  Binanın yaklaşık 7 yıllık bir yapı olduğu da tespit edilmiş olup taşınmazın alanı 362,42 metrekaredir. İhale 10 Mayıs Salı günü saat 14.00’de Gölcük İcra Müdürlüğü’nde yapılacak. Malın muhammen bedeli 297 bin 320 TL olarak belirlendi.

 

Yuvacık’ta daire satılacak

Kocaeli 1. İcra Dairesi, Ş. Yuvacık Mahallesi mevkii 703 ada ve 9 parseldeki taşınmazı satışa çıkarıyor. 638,61 metrekare olan ana taşınmaz niteliğindeki 1. bodrum kat+zemin kat satılacaktır. Bodrum kat; 2 oda,banyo+wc,,1 terastan oluşmaktadır. Alanı yaklaşık 42 m2+11 m2.terastır. Zemin kat; salon+mutfak,1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Alanı yaklaşık 47 m2.dir. İhale 11 Mayıs Çarşamba günü saat 10.00’da Büyükşehir Belediyesi Mezat Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 95 bin TL olarak belirlendi.

 

Başiskele’de etiketli şerit tezgahı satılacak

Kocaeli 7. İcra Dairesi, 1 adet Teknikeller etiketli şerit tezgahını satışa çıkarıyor. İhale bugün saat 10.30’da Başiskele Karamürsel Caddesi Parseller Kartonsan üstü üniversite karşısında yapılacak. Malın muhammen bedeli 3 bin 500 TL olarak belirlendi.

1394 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER