İHALE DOSYASI

İhale dosyası

9 Mayıs ihale dosyası

Komutanlık, kalaysız  zehirli boya alacak
Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığı Deniz İkmal Merkezi Komutanlığı, kalaysız zehirli boya alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 9 Haziran Perşembe günü saat 10.00’da Gölcük Mareşal Fevzi Çakmak Cd. 9/A Kat:2 adresindeki Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 5 TL karşılığında komisyon başkanlığından temin edilebilir.

 

Halk Sağlığı Müdürlüğü tıbbi malzeme alacak

Kocaeli Halk Sağlığı Müdürlüğü, tıbbi demirbaş malzeme alımı yapacak. İhale 27 Mayıs Cuma günü saat 10.30’da Kocaeli Halk Sağlığı Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Şubesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında Kocaeli Halk Sağlığı Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

Körfez Belediyesi parke ve bordür alacak

Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, parke ve bordür döşeme işçiliği hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 23 Mayıs Pzartesi günü saat 10.30’da Körfez Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında  belediyeden temin edilebilir.

 

Çorba dağıtımı hizmeti alınacak

İzmit Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, çorba çeşmelerinde çorba dağıtılması hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 26 Mayıs Perşembe günü saat 10.00’da belediyenin destek hizmetleri müdürlüğü satın alma biriminden yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyenin satın alma biriminden temin edilebilir.

 

Kamu hastaneleri, cihaz alacak
Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği, 24 aylık kit karşılığı tam otomatik immunohistokimya cihazi kullanma işi alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 20 Mayıs Cuma günü saat 10.30’da Alikahya’da bulunan Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında genel sekreterlikten temin edilebilir.

 

Belediye, asfalt malzemesi alacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, asfalt agrerası, granüler temel ve plentmiks temel malzemesi alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 23 Mayıs Pazartesi günü saat 14.30’da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

 

30 bin TL’ye traktör satılacak

Kandıra İcra Dairesi, 41 N 6215 plakalı 2013 model Zirai marka traktörü satışa çıkarıyor. 4 lastiği de yeni durumda olan traktörün bürgüsü bulunmamaktadır. Ruhsat ve anahtarı olmayan traktörün ihalesi bugün saat 10.30’da Kandıra Orhan Mahallesi Ustalar Otoparkı İşletmeciliği’nde yapılacak. Malın muhammen bedeli 30 bin TL olarak belirlendi.

 

PC malzemeleri satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet monitör, 2 adet menkul yazıcı ile 1 adet modemi satışa çıkarıyor. İhale 23 Mayıs Pazartesi günü saat 11.30’da Gebze Pelitli Köyü Merkez mevkii Sanayi Sokak No:32 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 200 TL olarak belirlendi.

 

Beyaz eşya satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, 1 adet Beko marka çamaşır makinası, 1 adet Beko marka 82 ekran televizyon, 1 adet 2 kapılı aynalı beyaz renkli gardırop ve 1 adet baza setini satışa çıkarıyor. İhale 17 Mayıs Salı günü saat 10.00’da Derince Çenedağ Mahallesi Talgır Sokak No:10/6 adresinde yapılacak. Malların muhammen bedeli 2 bin 900 TL olarak belirlendi.

2067 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER