İHALE DOSYASI

İhale dosyası

13 Mayıs ihale dosyası

Büyükşehir, mezarlık alanlarını düzenleyecek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, kent geneli mezarlık alanlarının düzenlenmesinde kullanılmak üzere taş alımı yapacak. İhale 13 Haziran Pazartesi günü saat 14.30’da Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Çayırova’da yollar yapılacak

Çayırova Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, muhtelif sokaklarda yol yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 6 Haziran Pazartesi günü saat 10.30’da Çayırova Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Karamürsel’de parkeden yol yapılacak

Karamürsel Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, taş duvar yapımı ve kilitli beton parke taşı ile yol yapımı için ihaleye çıkıyor. İhale 7 Haziran Salı günü saat 11.00’de belediyede yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Gebze Belediyesi kamelya alacak

Gebze Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 1000 metrekarelik kamelya alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 1 Haziran Çarşamba günü saat 10.30’da Gebze Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İzmit Belediye parke ve kaldırımları yenileyecek

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, belediye sınırları içerisinde 2016 yılı altyapı çalışmaları esnasında tahrip olan parke yol ve kaldırımların yenilenmesi için ihaleye çıkıyor. İhale 27 Mayıs Cuma günü saat 10.00’da İzmit Belediyesi 7. Kat Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.


İCRALAR

Karamürsel’de depo satılacak

Karamürsel İcra Dairesi, Hacımehmet Mahallesi mevkii 248 ada 6 parseldeki 1 bağımsız bölüm numaralı bodrum katını satışa çıkarıyor. Taşınmazın net kullanım alanı 132,90 metrekare olup deponun pencere ve kapıları alüminyum doğrama, yer döşemeleri mermer kaplamadır. Kısmen yol kotunun altında kalmasına rağmen karanlık ve aydınlanmayan halde değildir. İhale 17 Mayıs Salı günü saat 14.10’da Karamürsel İcra Dairesi’nde yapılacak. Malın muhammen bedeli 160 bin TL olarak belirlendi.

 

Derince Çınarlı’da daire satılacak

Kocaeli 4. İcra Dairesi, Derince Çınarlı Mahallesi mevkii 2928 ada 5 parseldeki taşınmazı satışa çıkarıyor. Taşınmaz üzerinde 3 katlı bina vardır. Belirtilen daire binanın 1. katındaki 4 nolu meskendir. 2 oda 1 salon olan dairenin kullanım alanı 85 metrekaredir. İhale 17 Mayıs Salı günü saat 14.45’te Doğu Kışla Parkı içerisinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Mezat Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 95 bin TL olarak belirlendi.

 

500 TL’ye Mondial satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 41 U 1583 plakalı 2005 model Mondial marka motosikleti satışa çıkarıyor. Aracın ön tarafında hasarlar olduğu ve muhtelif yerlerinde de çizik ve boya dökülmeleri olduğu tespit edilmiştir. İhale 16 Mayıs Pazartesi günü saat 10.15’te Gebze Hürriyet Mahallesi 2002 Sokak No:15 zemin katta yapılacak. Malın muhammen bedeli 500 TL olarak belirlendi.

 

6 bin 500 TL’ye Ford Transit satılacak

Gebze 1. İcra Dairesi, 54 DP 707 plakalı 2009 model Ford Transit Connect marka aracı satışa çıkarıyor. Aracın ön tamponunda ve sağ tarafında vuruk ve çatlaklar olduğu, sağ sürgü kapısında vuruk olduğu aracın sağ yan tarafı, tavan kısmı ve sol arka kısmının komple hasarlı olduğu tespit edilmiştir. İhale 17 Mayıs Salı günü saat 10.40’ta Gebze Sultan Orhan Mahallesi 1120 Sokak No:16 adresindeki Ünal Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 6 bin 500 TL olarak belirlendi.

1149 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER