İHALE DOSYASI

İhale dosyası

16 Mayıs ihale dosyası

İzmit Su, 3 adet araç alacak
İzmit Su A.Ş., 3 adet binek araç alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 10 Haziran Cuma günü saat 14.00’te Başiskele Paşadağ Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 231 adresindeki İzmit Su A.Ş.’de yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında İzmit Su A.Ş.’den temin edilebilir.

 

İSU, Derince’de dereler ıslah edecek

Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Derince Karaahmet-Cımbız-Kaşkal derelerinin ıslahı ve kanalizasyon hattı inşaatı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 9 Haziran Perşembe günü saat 11.00’de İSU Genel Müdürlüğü B Blok’ta yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 300 TL karşılığında İSU Genel Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

İSU, melbusat alacak

Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, 3 kısımdan oluşan toplam 25 kalem muhtelif tür ve miktarlarda melbusat alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 7 Haziran Salı günü saat 10.30’da İSU Genel Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında İSU Genel Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

İzmit Belediyesi, 182 adet lastik alacak
İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 19 kalemden oluşan toplam 182 adet muhtelif tip ve ebatlarda lastik alımı yapacak. İhale 7 Haziran Salı günü saat 10.30’da İzmit Belediyesi 7. Kattaki toplantı salonunda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Glass Temper makinesi satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet North Glass Temper makinesini satışa çıkarıyor. İhale 6 Haziran Pazartesi günü saat 10.30’da Gebze Barış Mahallesi 1802 Sokak No:7 adresindeki AS Mühendislik’te yapılacak. Malın muhammen bedeli 150 bin TL olarak belirlendi.

Kandıra’da 200 bin TL’ye bina satılacak

Kandıra İcra Dairesi, ilçede 360 ada 8 parseldeki taşınmazı satışa çıkarıyor. Taşınmaz üzerinde Bodrum+zemin+2 adet normal kat ve çatı katından oluşan 5 katlı betonarme karkas olarak inşa edilmiş bina yer almaktadır. Taşınmaz, Kandıra Otogarı’nın 110 metre doğusunda kandıra kapalı pazar alanının 140 m kuzeyinde bulunmaktadır. Ruhsata esas mimari projesine göre net alanı zemin katta 113,16 metrekare bodrum katta 113,16 metrekare olmak üzere toplam 226,32 metrekaredir. Borçlunun hissesi tamdır. İhalesi 18 Mayıs Çarşamba günü saat 14.00’te Kandıra Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 200 bin TL olarak belirlendi.

500 TL’ye Mondial satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 41 U 1583 plakalı 2005 model Mondial marka motosikleti satışa çıkarıyor. Aracın ön tarafında hasarlar olduğu ve muhtelif yerlerinde de çizik ve boya dökülmeleri olduğu tespit edilmiştir. İhale bugün saat 10.15’te Gebze Hürriyet Mahallesi 2002 Sokak No:15 zemin katta yapılacak. Malın muhammen bedeli 500 TL olarak belirlendi. 

60 bin TL’ye IVECO marka minibüs satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 34 FEF 36 plakalı 2007 model IVECO marka minibüsü satışa çıkarıyor. Sağ arka bölgede hafif darbeleri olan aracın muhtelif yerlerinde de çizikler tespit edildi. Aracın anahtar ve ruhsatı da bulunmamaktadır. 27 kişi kapasiteli olan aracın lastikleri de kullanılabilir durumdadır. İhalesi 23 Mayıs Pazartesi günü saat 10.00’da Gebze Center AVM arkası Asır Ticaret’te yapılacak. Malın muhammen bedeli 60 bin TL olarak belirlendi.

1821 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER