İHALE DOSYASI

İhale dosyası

18 Mayıs ihale dosyası

Derince’de hastaneye bilgi işlem malzemesi alınacak

Derince Sağlık Bakanlığı Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 28 kalem bilgi işlem malzemesi alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 14 Haziran Salı günü saat 14.00’te Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında hastaneden temin edilebilir.

 

Kartepe Belediyesi, yaşlılara hizmet alımı yapacak

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, muhtaç ve yaşlı kişilere yemek hazırlama ve dağıtımı hizmeti alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 9 Haziran Perşembe günü saat 10.00’da Kartepe Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında hastaneden temin edilebilir.

 

Spor il müdürlüğü enerji alımı yapacak

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, il müdürlüğüne bağlı hizmet binası, il ve ilçe spor tesislerinin 1 Eylül 2016-31 Aralık 2016 tarihleri arasında 4 aylık elektrik enerjisi alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 9 Haziran Perşembe günü saat 11.00’de İsmetpaşa Stadyumu yanında bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında müdürlükten temin edilebilir.

 

Kartepe Belediyesi tesisat malzemeleri alacak

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, nalbur, tesisat malzemeleri ile makine teçhizat alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 8 Haziran Çarşamba günü saat 10.00’da Kartepe Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 200 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Gebze’de dikey testere satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet menkul Erkılıç Makine markalı dikey testereyi satışa çıkarıyor. İhale 23 Mayıs Pazartesi günü sat 11.40’ta Gebze Pelitli Köyü Merkez mevkii Sanayi Sokak No:32 adresindeki Yıldız Yediemin Deposu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 3 bin TL olarak belirlendi.

 

Atakent Konutları’nda 70 bin TL’ye daire satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, Arslanbey Atakent Konutları’nda 142 ada 1 parseldeki taşınmazı satışa çıkarıyor. Belirtilen taşınmaz 2 oda 1 salon olup toplam kullanım alanı 75 metrekaredir. Merkezi sistem kaloriferli, iç ve dışı yapılı olan taşınmaz oturulabilir vaziyettedir. İhale 25 Mayıs Çarşamba günü saat 11.30’da Doğu Kışla Parkı içerisinde yer alan Büyükşehir Belediyesi Mezat Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 70 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de 164 bin TL’ye daire satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, Gebze’de 2899 ada 26 parseldeki taşınmazı satışa çıkarıyor. Bodrum, zemin kat 2 bağımsız Nolu olan taşınmaz bodrum piyesli meskendir. İhalesi 26 Mayıs Perşembe günü saat 11.30’da Gebze Adliyesi ek binası mezat salonunda yapılacak. Malın muhammen bedeli 164 bin 760,25 TL olarak belirlendi.

 

Renault Kangoo 14 bin TL’ye satılacak

Kocaeli 7. İcra Dairesi, 63 E 2786 plakalı 2011 model Renault Kangoo marka aracı satışa çıkarıyor. Anahtarı ve ruhsatı olmayan aracın muhtelif yerlerinde çizikler ve ezikler tespit edilmiştir. Aracın sol arka stop lambası kırık olup, ön kapıları, şoför koltuğu, aküsü yoktur. İhalesi 30 Mayıs Pazartesi günü 11.00’de Kızılırmak Yediemin Deposu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 14 bin TL olarak belirlendi.

1825 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER