İHALE DOSYASI

İhale Dosyası

20 Mayıs İhale Dosyası

Körfez Belediyesi kent mobilyaları alacak

Körfez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kent mobilyaları alımı için ihaleye çıkıyor.İhale 17 Haziran Cuma günü saat 10.30’da Körfez Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye  yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

Darıca Belediyesi araç kiralayacak
Darıca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 8 ay süreliğine 26 adet Binek Araç, 8 adet Binek Tipi Ticari Araç, 6 adet Çift Kabinli ve 3 adet Tek Kabinli Kamyonet, 2 adet Minibüs, 3 adet Otobüs, 2 adet ATV Arazi Tipi Araç ve 2 adet de Elektrikli Clup Car Araç kiralayacak. İhale 17 Haziran Cuma günü saat 09.30’da Darıca Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Derince Belediyesi sosyal tesis yaptıracak

Derince Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, sosyal tesis binası kaba inşaatı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 13 Haziran Pazartesi günü saat 14.30’da Derince Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında belediyede temin edilebilir.

 

İzmit Belediyesi, sanayiye imar uygulaması alacak
İzmit Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Alikahya Küçük Sanayi Alanı Uygulama İmar Planında yapılan yaklaşık 50 hektarlık alanda imar kanunun 18 madde uygulaması yapılması için ihaleye çıkılacak. İhale 3 Haziran Cuma günü saat 10.00’da İzmit Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

14 bin TL’ye KİA marka araç satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, 41 SC 186 plakalı 2014 model KİA marka aracı satışa çıkarıyor. Anahtar ve ruhsatı bulunmayan aracın sağ ön kapı ve camı, sağ arka camı bagaj camı haricindeki bütün kaporta kazadan dolayı hasarlıdır. Hava yastıkları patlak, arka tampon stoplar, ön cam, sanrof ve camı, tekerlekler de kazadan dolayı hasarlı vaziyettedir. İhalesi 30 Mayıs Pazartesi günü saat 11.30’da Kartepe MSN Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 14 bin TL olarak belirlendi.

 

100 bin TL’ye BMW satılacak

Gebze 1. İcra Dairesi, 34 AG 524 plakalı 2008 model BMW marka aracı satışa çıkarıyor. Otomatik vites olan aracın tavanının sol arka kısmında ve ön sol tamponda sürtmeye bağlı çökükler bulunmaktadır. İhalesi 31 Mayıs Salı günü saat 10.25’te Gebze Çelikel Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 100 bin TL olarak belirlendi.

 

Matkap ve bıçkı makinesi satılacak
Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet menkul Infratirea marka matkap ve 1 adet menkul yeşil renkli örnek marka bıçkı makinasını satışa çıkarıyor. İhale 23 Mayıs Pazartesi günü saat 13.00’de Darıca Osmangazi Mahallesi Sanayi Caddesi No:33’teki Hasaş Alüminyum’da yapılacak. Malın muhammen bedeli 4 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de temper makinesi satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet menkul North Glass Temper makinesini satışa çıkarıyor. İhale 6 Haziran Pazartesi günü saat 10.30’da Gebze Barış Mahallesi 1802. Sokak No:7 adresindeki AS Mühendislik’te yapılacak. Malın muhammen bedeli 150 bin TL olarak belirlendi.

1479 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER