İHALE DOSYASI

İhale dosyası

24 mayıs ihale dosyası

Büyükşehir, kereste alımı yapacak
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılı park ve bahçeler müdürlüğünün muhtelif işlerinde kullanılmak üzere şantiye için çeşitli türde kereste alımı yapacak. İhale 14 Haziran Salı günü saat 14.30’da Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Dilovası Belediyesi semt konağı yaptıracak

Dilovası Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Turgut Özal Mahallesi Semt Konağı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 7 Haziran Salı günü saat 11.00’de Dilovası Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Kamu hastaneleri, yer seramiği ve dolgu alacak

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, yer seramiği, yapıştırıcı ve derz dolgu alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 3 Haziran Cuma günü saat 11.00’de genel sekreterliğin satın alma biriminde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında genel sekreterlikten temin edilebilir.Komutanlık, yumurta alımı yapacak

Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığı Deniz İkmal Merkez Komutanlığı, yumurta alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 31 Mayıs Salı günü saat 10.00’da Gölcük Merkez Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 9/A Kat:2 adresindeki Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 5 TL karşılığında Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı’ndan temin edilebilir.

 

TÜBİTAK’ta ofis tadilatı yapılacak

TÜBİTAK, UME A Blok teras ofis tadilatı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 31 Mayıs Salı günü saat 10.00’da TÜBİTAK BİLGEM Satın Alma Birimi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında TÜBİTAK BİLGEM’den temin edilebilir.

 

İCRALAR

Kullar’da 125 bin TL’ye arsa satılacak

Kocaeli 7. İcra Dairesi, Başiskele Kullar Vezirçiftliği Mahallesi mevkii 2081 parseldeki taşınmazı satışa çıkarıyor. Taşınmaz arsa vasfındadır. Düz arazi yapısına sahiptir. Üzerinde yapı bulunmamaktadır. Boş parseldir. Taşınmaz D-130 Karayolu’na 100 metre, D-100 Karayolu’na 3 km, Anadolu otoyolu ve şehir merkezine 5 km mesafededir. İhale bugün saat 14.00’de Doğu Kışla Parkı içerisinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Mezat Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 125 bin TL olarak belirlendi.

 

Glass Temper makinesi satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet North Glass Temper makinesini satışa çıkarıyor. İhale 6 Haziran Pazartesi günü saat 10.30’da Gebze Barış Mahallesi 1802 Sokak No:7 adresindeki AS Mühendislik’te yapılacak. Malın muhammen bedeli 150 bin TL olarak belirlendi.

 

40 bin TL’ye MAN marka kamyon satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, 34 UD 3969 plakalı 2011 model MAN marka kamyonu satışa çıkarıyor. Lastikleri eski ve kullanılmaz vaziyette olan aracın şaf, şanzıman-defransiyeli arızalı ve sökük. İhalesi 30 Mayıs Pazartesi günü saat 10.20’de İzmit Sanayi Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:136 adresindeki Özcan Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 40 bin TL olarak belirlendi.

14 bin TL’ye KİA marka araç satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, 41 SC 186 plakalı 2014 model KİA marka aracı satışa çıkarıyor. Anahtar ve ruhsatı bulunmayan araç kazadan dolayı ağır hasarlıdır. Aracın sağ ön kapı ve camı, sağ arka pakı ve camı, arka bagaj camı haricindeki bütün kaporta kazadan dolayı hasarlıdır. Hava yastıkları patlak, arka tampon stoplar, ön cam, sanrof ve camı, tekerlekler de kazadan dolayı hasarlı durumdadır. İhalesi 30 Mayıs Pazartesi günü saat 11.30’da Kartepe Ankara Caddesi Çilem Sokak No:31 adresindeki MSN Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 14 bin TL olarak belirlendi.

1804 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER