İHALE DOSYASI

İhale dosyası

25 Mayıs ihale dosyası

Gölcük Tersanesi bakım ve onarım hizmeti alacak

Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığı Gölcük Tersanesi Komuntanlığı, havuz pantınların onarımı boyanması için ihaleye çıkıyor. İhale 22 Haziran Çarşamba günü saat 10.00’da Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı 2 Nolu İhale Komisyonu Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 5 TL karşılığında Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı’ndan temin edilebilir.

 

Kamu hastaneler görüntüleme cihazı alacak

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, 36 aylık Gebze Fatih Devlet Hastanesi’ne görüntüleme hizmeti alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 22 Haziran Çarşamba günü saat 14.30’da Alikahya Karadenizliler Mahallesi Elmatepe Caddesi No:57 adresindeki Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında genel sekreterlikten temin edilebilir.

 

İSU, yağmursuyu hattı yaptıracak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Gebze Anibal Kavşağı Yağmursuyu hattı inşaatının yapımı için ihaleye çıkıyor. İhale 16 Haziran Pazartesi günü saat 11.00’de İSU Genel Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 200 TL karşılığında İSU Genel Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

İSU, şantiye binalarını yaptıracak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Karamürsel şube müdürlüğü şantiye binaları inşaatı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 15 Haziran Çarşamba günü saat 11.00’de İSU Genel Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 250 TL karşılığında İSU Genel Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

İCRALAR

10 bin TL’ye Karavan Caretta satılacak

Kocaeli 3. İcra Dairesi, 1 adet içerisinde yatak da bulunan Karavan Caretta’yı satışa çıkarıyor. İhale 7 Haziran Salı günü saat 14.00’te Başiskele Sepetlipınar Mahallesi Arpalık Caddesi No:118 6B No:3 adresindeki USB Yediemin Taşıma ve Depolama Hizmetleri’nde yapılacak. Malın muhammen bedeli 10 bin TL olarak belirlendi.

 

Gebze’de mikser ve kazan satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 3 adet 1,5 tonluk mikser ve paslanmaz kazanları satışa çıkarıyor. İhale 8 Haziran Çarşamba günü saat 10.10’da Gebze Pelitli Köyü Mollafenari Yolu Caddesi No:42 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 15 bin TL olarak belirlendi.

 

Mercedes TIR satılacak

Körfez İcra Dairesi, 41 B 3132 plakalı 2014 model Mercedes Benz marka TIR’ı satışa çıkarıyor. Beyaz renginde olan aracın ihalesi 31 Mayıs Salı günü saat 10.00’da Körfez Zeki Yediemin Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 240 bin TL olarak belirlendi.

 

480 bin TL’ye Land Rover marka araç satılacak

Gebze 1. İcra Dairesi, 34 JG 3470 plakalı 2013 model Land Rover marka aracı satışa çıkarıyor. Ruhsat ve anahtarı olmayan aracın muhtelif yerlerinde çok az çizikler mevcuttur. Araç genel olarak iyi durumdadır. İhalesi 31 Mayıs Salı günü saat 09.30’da Gebze Tatlıkuyu Mahallesi 1319/2 Sokak Gebze Center AVM arkasındaki Asır Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 480 bin TL olarak belirlendi.

 

Ford Transit satılacak

Gebze 1. İcra Dairesi, 54 DP 707 plakalı 2009 model Ford Transit Connect marka aracı satışa çıkarıyor. Aracın ön tamponunda ve sağ tarafında vuruk ve çatlaklar olduğu, tavan kısmı ve sol arka kısmının komple hasarlı olduğu tespit edilmiştir. İhale 17 Mayıs Salı günü saat 10.40’ta Gebze Ünal Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 6 bin 500 TL olarak belirlendi.

1883 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER