İHALE DOSYASI

İhale dosyası

26 Mayıs ihale dosyası

KOÜ hastanesi, malzeme alımı yapacak

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği, 2016 yılı radyoaktif madde ve soğuk kit alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 3 Haziran Cuma günü saat 10.00’da KOÜ hastanesinin başhekimliği toplantı salonunda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında üniversite hastanesinden temin edilebilir.

 

İzmit Belediyesi, ses sistemi alacak

İzmit Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, ses sistemi alımı için ihaleye çıkıyor. İhale kapsamında 6 adet aktif Line Array Kabin hoparlör, 2 adet aktif subwoofer, 1 adet 32 kanal dijital mikser alımı yapılacak. İhale 1 Haziran Çarşamba günü saat 10.00’da İzmit Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Miço Koyu’na mesire alanı yaptırılacak

Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler ve Bahçeler Şube Müdürlüğü, Kandıra ilçesi Miço Koyu A tipi mesire yeri düzenleme yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 30 Mayıs Pazartesi günü saat 11.00’de Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Büyükşehir, elektrik ölçüm hizmeti alacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, İSG kapsamında Kocaeli geneli tesis ve alanlardaki elektrik sistemlerinin ölçüm ve raporlanması bakım onarım ve takibi hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 13 Haziran Pazartesi günü saat 15.30’da Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Gebze’de 900 TL’ye ofis malzemeleri satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi;  1 adet  üçlü deri koltuk, 2 adet tekli deri koltuk, 1 adet ofis masası, 1 adet Canon marka yazıcı, 1 adet  vitrin dolap ve 2 adet ofis masasını satışa çıkarıyor. İhale 8 Haziran Çarşamba günü saat 10.50’de Gebze Pelitli Köyü Mollafenari Yolu Caddesi, No:42 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 900 TL olarak belirlendi.

 

20 bin TL’ye elektrik trafosu satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet menkul 1600 Kwa köşk tipi ABD marka 2012 model elektrik trafosunu satışa çıkarıyor. İhalesi 27 Haziran Pazartesi günü saat 14.30’da Gebze Adem Yavuz Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:51 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 20 bin TL olarak belirlendi.

 

45 bin TL’ye Honda satılacak

Kocaeli 2. İcra Dairesi, 34 AGP 99 plakalı 2008 model Honda marka aracı satışa çıkarıyor. Anahtarı ve ruhsatı bulunmayan aracın; lastiklerinin eski olduğu belirlenmiştir. Kaporta çevresinde herhangi bir hasar veya çizilmeye rastlanmamıştır. Araçta birçok parçanın sökülmüş olduğu tespit edilmiştir. Aracın şanzımanının, motor beyinlerinin, şanzıman yağ devir-daim hortumlarının, şoför koltuğu, ön yolcu koltuğu ve arka üçlü koltuğun, arka stop lambalarının, arka ve ön tampon, ön farların, cam açma kumanda düğmelerinin olmadığı tespit edilmiştir. İhalesi 31 Mayıs Salı günü saat 11.00’de İzmit yeni Bursa Yolu Girişi DSİ karşısı Genç Kardeşler Oto Tamiri’nde yapılacak. Malın muhammen bedeli 45 bin TL olarak belirlendi.

 

Kandıra’da 16 bin TL’ye Proton marka araç satılacak

Kandıra İcra Dairesi, 41 H 6871 plakalı 2008 model Proton marka aracı satışa çıkarıyor. Aracın anahtar olup ruhsatı yoktur. 105.000 kilometrede olan aracın ön tampon kısmında vuruk ve göçük vardır. Aracın muhtelif yerleri ezik ve çiziktir. İhalesi 10 Haziran Cuma günü saat 10.30’da Kandıra Orhan Mahallesi Ustalar Otopark İşletmeciliği’nde yapılacak. Malın muhammen bedeli 16 bin TL olarak belirlendi.

1608 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER