İHALE DOSYASI

İhale Dosyası

27 Mayıs İhale Dosyası

Komutanlık, uçucu personel botu alacak
Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığı Deniz Kuvvetleri Deniz Hava Üssü Komutanlığı, 2 bin 500 çift uçucu personel botu alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 22 Haziran Çarşamba günü saat 14.00’te  Gölcük Merkez Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 9/A adresindeki Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı’nda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 1 TL karşılığında Gölcük ihale komisyonu başkanlığından temin edilebilir.

 

İSU, içme suyu hattı yaptıracak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, İzmit ilçesi içme suyu ve kanalizasyon hattı inşaatı yapımı için ihaleye çıkıyor. İhale 22 Haziran Çarşamba günü saat 11.00’de İSU Genel Müdürlüğü’nden yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 300 TL karşılığında İSU Genel Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

Gebze’de ruhsatsız evler yıkılacak

Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ruhsatsız ve ruhsata aykırı binaların yıkılması için ihaleye çıkıyor. İhale 22 Haziran Çarşamba günü saat 09.30’da Gebze Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 350 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Kandıra Belediyesi temizlik personeli alacak
Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, temizlik personeli alımı için ihaleye çıkıyor. İhale sonucunda belediye 14 temizlik personeli be 5 şoförü hizmete alacak. İhale 13 Haziran Pazartesi günü saat 11.00’de Kandıra Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Gebze’de gaz dolum makinesi satılacak
Gebze 2. İcra Dairesi, 6 adet markasız özel yapım gaz dolum makinesi ve dolum hattını satışa çıkarıyor. İhale 8 Haziran Çarşamba günü saat 10.00’da Gebze Pelitli Köyü Mollafenari Yolu Caddesi No:42 adresinde yapılacak. Tanesi 6 bin TL olan ürünlerin muhammen bedeli 36 bin TL olarak belirlendi.

 

Karamürsel’de bina satılacak

Karamürsel İcra Dairesi, Kayacık Mahallesi Büyükçınar mevkii 203 ada 31 parseldeki taşınmazı satışa çıkarıyor. Taşınmaz üzerine 1980 yılında alınan ruhsat ile mevcut betonarme bina yapılmıştır. Taşınmazdaki bağımsız bölümün balkon dahil brüt inşaat alanı 55,59 m2, balkon dahil net kullanım alanı 46,65 m2'dir. İhale 1 Haziran Çarşamba günü saat 14.50’de Karamürsel İcra Dairesi’nde yapılacak. Malın muhammen bedeli 67 bin 26,59 TL olarak belirlendi.

 

32 bin TL’ye Fiat Fiorino satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 41 VR 164 plakalı 2014 model Fiat Fiorino Combi marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizikler bulunan aracın anahtar ve ruhsatı bulunmamaktadır. İhale 2 Haziran Perşembe günü saat 10.00’da Gebze Işıklar Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 32 bin TL olarak belirlendi.

 

40 bin TL’ye Toyota Avensis satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 41 UK 347 plakalı 2008 model Toyota Avensis marka aracı satışa çıkarıyor. Sol ön dikiz aynası hafif hasarlı, muhtelif yerlerinde de çizikler mevcuttur. Anahtar  ve ruhsatı bulunmayan aracın ihalesi 6 Haziran Pazartesi günü saat 10.00’da Gebze Center AVM arkasındaki Asır Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 40 bin TL olarak belirlendi.

1849 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER