İHALE DOSYASI

İhale dosyası

31 Mayıs ihale dosyası

Büyükşehir, çukur açım hizmeti alacak

Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, kent genelinde ağaç çukuru açım hizmeti alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 30 Haziran Perşembe günü saat 14.30’da Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Kamu hastaneleri tıbbi malzeme alacak

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, 32 kalem tıbbi cihaz ve malzeme alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 29 Haziran Çarşamba günü saat 14.00’de İzmit Karadenizliler Mahallesi Elmatepe Caddesi No:57 adresinde bulunan Kamu Hastaneleri Birliği’nin satın alma biriminden temin edilebilir. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında genel sekreterlikten temin edilebilir.

 

KOÜ’de hastaneye tıbbi malzeme alınacak

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği, 2016 yılı hemodiyaliz tıbbi malzeme alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 27 Haziran Pazartesi günü saat 10.00’da hastanenin başhekimlik toplantı salonunda yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında hastaneden temin edilebilir. 

 

Körfez Belediyesi malzeme alımı yapacak

Körfez Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, malzeme, alet ve edevat alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 22 Haziran Çarşamba günü saat 10.30’da Körfez Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Gebze’de tavan vinci satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet menkul C MAK marka 5 ton kapasiteli tavan vincini satışa çıkarıyor. İhale 27 Haziran Pazartesi günü saat 15.15’te Gebze Adem Yavuz Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:51 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 12 bin 500 TL olarak belirlendi.

 

10 bin TL’ye 10 adet benzinli motor satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 10 adet 4 silindirli benzinli motoru satışa çıkarıyor. İhale 30 Haziran Perşembe günü saat 10.30’da Darıca Osmangazi Mahallesi Sanayi Caddesi No:33 adresindeki Yıldız Yedieminlik’te yapılacak. Tanesi bin TL olarak belirlenen malın toplam muhammen bedeli ise 10 bin TL olarak belirlendi.

 

25 bin TL’ye Volkswagen Caddy satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, 41 DD 782 plakalı 2010 model Volkswagen Caddy marka aracı satışa çıkarıyor. Aracın arka sol köşe kısmında ezik ve çizikler olduğu, muhtelif yerlerinde de ezik ve çizikler mevcut olduğu tespit edilmiştir. Aracın ruhsatı bulunmamaktadır. İhalesi 14 Haziran Salı günü saat 10.00’da Başiskele Kızılırmak Yediemin Deposu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 25 bin TL olarak belirlendi.

 

95 bin TL’ye Nissan Qashqai satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 41 VJ 925 plakalı 2014 model Nissan Qashqai marka aracı satışa çıkarıyor. Muhtelif yerlerinde çizikler bulunan aracın anahtar ve ruhsatı ise bulunmamaktadır. İhale 14 Haziran Salı günü saat 10.00’da Gebze Barış Mahallesi Koşuyolu Caddesi 1801 Sokak No:11 adresindeki Çelikel Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 95 bin TL olarak belirlendi.

1506 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER