İHALE DOSYASI

İhale dosyası

7 Haziran ihale dosyası

İSU, 167 adet araç kiralayacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, binek tipi ticari araç, çift kabin kamyonet, panelvan kamyonet ve minibüs seçenekleri olmak üzere toplam 167 araç kiralayacak. İhale 12 Temmuz Salı günü saat 10.30’da İSU Genel Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında İSU Genel Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

Gebze Belediyesi bakım hizmeti alacak
Gebze Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, parkların ve yeşil alanların bakımı hizmet alımı işi için ihaleye çıkıyor. İhale 11 Temmuz Pazartesi günü saat 10.30’da Gebze Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 500 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Piknik masası ve çöp kutusu alınacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı, kent sınırları içerisinde kullanılmak üzere çeşitli modelde bank, piknik masası ve çöp kutusu alacak. İhale 1 Temmuz Cuma günü saat 14.30’da Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 150 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Derince’de hastaneye tıbbi sarf malzeme alınacak

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, epidermolizis bulloza hastaları için 26 kalem tıbbi sarf malzeme alımı yapacak. İhale 1 Temmuz Cuma günü saat 14.00’te Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında hastanenin satın alma servisinden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Bilgisayar ve LCD TV satılacak

Körfez İcra Dairesi, 1 adet ofis malzemesi, 1 adet Philips marka masa üstü toplama bilgisayar (700 TL), 1 adet Vestel marka 102 ekran LCD TV (1000 TL) ve 1 adet Vestel marka dizüstü bilgisayarı (750 TL) satışa çıkarıyor. İhale 14 Haziran Salı günü saat 10.00’da Körfez Güney Mahallesi Petrolcüler İş Hanı No: 74 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 2 bin 500 TL olarak belirlendi. 

 

Gebze’de PC malzemeleri ve prefabrik bina satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi; 1 adet toplama bilgisayar kasası, 1 adet 2 katlı mavi renkli bir katı 21.00 m2, olan toplam: 42.00 m2 prefabrik bina, 1 adet sarı renkli transpalet ve 5000 kilogram 5 ton kırık tahta parçası çam odunu (100,00 TL/Ton) satışa çıkarıyor. İhale 24 Haziran Cuma günü saat 14.10’da Gebze Organize Caddesi Ceren Sokak No:44 Balçık Köyü’nde yapılacak. Malın toplam muhammen bedeli 6 bin 500 TL olarak belirlendi.

 

Derince’de 80 bin TL’ye dubleks satılacak

Kocaeli 6. İcra Dairesi, Derince İbni Sina Mahallesi Mesut Sokak’ta 1981 ada 19 parseldeki taşınmazda 2 bağımsız bölümü satışa çıkarıyor. Taşınmaz tapu kaydında dubleks mesken olarak geçiyor. Mesken yüzde 60 seviye yapılıdır, içi boş ve oturulabilir durumda da değildir. Mesken bodrum katı, 2 oda, kömürlük, antre, banyo, zemin katı ile 1oda, salon, mutfak, antre, balkon şeklindedir. Kullanım alanı toplamda 130 metrekaredir. İhale 13 Haziran Pazartesi günü saat 10.00’da Doğu Kışla Parkı içerisinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Mezat Salonu’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 80 bin TL olarak belirlendi.

 

21 bin TL’ye Ford Fiesta satılacak
Kocaeli 3. İcra Dairesi, 41 NZ 462 plakalı 2005 model Ford Fiesta Comfort marka aracı satışa çıkarıyor. Anahtarı olan aracın ruhsatı bulunmamaktadır. Koltuk döşemeleri temiz, sağ ön çamurluk ve ön kaputta çizikleri mevcut olan aracın lastikleri eskidir. 3 adet trafik kazasına karışan aracın toplamda 4 bin 200 TL hasar kaydının olduğu tespit edilmiştir. İhalesi 9 Haziran Perşembe günü saat 10.30’da Derince Deniz Mahallesi Hilal Sokak No:3/1 adresindeki 61 Otomotiv’de yapılacak. Malın muhammen bedeli 21 bin TL olarak belirlendi.

2096 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER