İHALE DOSYASI

İhale dosyası

9 Haziran ihale dosyası

Tersane komutanlığı cihaz alımı yapacak

Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurma Başkanlığı Gölcük Tersanesi Komutanlığı, portatif ultrasonik test cihazı ve lastik tekerlekli mobil x-ray radyografi alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 11 Ağustos Perşembe günü saat 14.00'te Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı'nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 5 TL karşılığında komutanlıktan temin edilebilir.

 

İSU, içme ve yağmursuyu işi yaptıracak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Darıca ve Gebze ilçeleri atıksu terfi, şebeke, tünel-mikro tünel ve toplayıcı hatları inşaatı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 14 Temmuz Perşembe günü saat 11.00'de İSU Genel Müdürlüğü'nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 500 TL karşılığında İSU Genel Müdürlüğü'nden temin edilebilir.

 

Kandıra Belediesi işçilik hizmeti alacak

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, idare Malı Malzeme ile Parke, Beton Oluk ve Beton Bordür Taşının Döşenmesi İşçiliği hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 1 Temmuz Cuma günü saat 11.002de Kandıra Belediyesi Destek Hizmet Müdürlüğü'nde yapılacak. İhaleye yerli ve yabancı istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 50 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Gebze Anibal Kavşağı'na yağmursuyu hattı yaptırılacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Gebze Anibal Kavşağı yağmursuyu hattı inşaatı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 16 Haziran Perşembe günü saat 11.00'de İSU Genel Müdürlüğü B Blok'ta yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin doküman 200 TL karşılığında İSU Genel Müdürlüğü'nden temin edilebilir.

 

Komutanlık, jet raspası ve boya hizmeti alacak

Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurma Başkanlığı Gölcük Tersanesi Komutanlığı, 1,2 ve 9 nu lı yuzer havuzların su jetı raspası ve boyası hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale10 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00'te Gölcük İhale Komisyonu Başkanlığı'nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 5 TL karşılığında komutanlıktan temin edilebilir.

 

İCRALAR 

Matkap tezgahı satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet menkul matkap tezgahını satışa çıkarıyor. İhale 28 Haziran Salı günü saat 12.00'de Gebze Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Öztaş Zımpara Taşları Makine'de yapılacak. Malın muhammen bedeli bin TL olarak belirlendi.

 

20 bin TL'ye elektrik trafosu satılacak

Gebze 3. İcra Dairesi, 1 adet menkul ABD marka 2012 model 1600 Kwa elektrik trafosunu satışa çıkarıyor. İhale 27 Haziran Pazartesi günü saat 14.30'da Gebze Adem Yavuz Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No:51 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 20 bin TL olarak belirlendi.

 

Darıca'da Ramzey mobilet satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 1 adet mavi renkli Ramzey marka mobileti satışa çıkarıyor. İhale 30 Haziran Perşembe günü saat 14.20'de Darıca Osmangazi Mahallesi Sanayi Caddesi No:33 adresindeki Yıldız Yedieminlik'te yapılacak. Malın muhammen bedeli bin 800 TL olarak belirlendi. 

 

37 bin TL'ye Renault Fluence satılacak

Kocaeli 3. İcra Dairesi, 06 DH 6742 plakalı 2011 model Renault Fluence Authentique marka aracı satışa çıkarıyor. Aracın muhtelif yerlerin ezik ve çiziklerin olduğu tespit edilmiştir.Aracın anahtarı olup ruhsatı bulunmamaktadır. İhale 14 Haziran Salı günü saat 12.00'de Kartepe Hürriyet Mahallesi Doğanlar Sokak'taki Kartepe Yediemin Deposu'nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 37 bin TL olarak belirlendi.

1706 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER